BRAVO apdovanojimai – išskirtinis studentų renginys

BRAVO apdovanojimų idėja šmaikščiai, bet garbingai pagerbti labiausiai nusipelniusius metų studentus, dėstytojus, darbuotojus. Apdovanojimų tikslas ne tik pasveikinti geriausius, bet ir suteikti studentams galimybę patiems savarankiškai organizuoti renginį: parašyti scenarijų, rasti renginio vedančiuosius ir rėmėjų, rengti viešinimo kampaniją, tartis su socialiniais partneriais dėl patalpų nuomos  bei spręsti daug kitų renginio organizavimo klausimų. Panevėžio kolegijos studentai su šiomis užduotimis puikiai susitvarko, nes tikėjimas jais jog jie gal padaryti panašaus pobūdžio renginius auga su lyg kiekvienais metais. Drąsiai teigiame, kad tikėjimas ir pasitikėjimas studentais yra viena iš esminių kolegijos deklaruojamų vertybių.

Metų kirvio nominacija – viena iš garbingiausių

Per dvidešimtmetį nominacijų pavadinimai keitėsi. Tačiau visą laiką išliko šios: Metų studento, Metų grupės, Metų dėstytojo. Vienas iš prieštaringiausių įvertinimų sulaukiantis apdovanojimas Metų kirvis, taip pat neužleidžia populiarumo pozicijų ir su kiekvienais metais pastebima tendencija jog gauti Metų kirvio statulėlę darosi vis garbingiau.

BRAVO'2016. Kas tapo geriausiais?

Panevėžio kolegijos Studentų atstovybės PANKOSA organizuotas tradicinis renginys BRAVO‘2016 sukvietė kolegijos dėstytojus ir studentus į alaus klubą Tauros loftas nuotaikingam vakarui. Šiais metais organizatoriai nusprendė pagerbti kiekvieną katedrą ir joms įteikti po tris nominacijas: Metų grupės, Metų studento, Metų dėstytojo.

Geriausiais dėstytojais šiais metais pripažinti ir Metų dėstytojo vardą pelnė:

·         Donatas Pelenis (Technologijų mokslų katedra)

·         Česlovas Bartkus (Vadybos ir verslo katedra)

·         Vida Elijošaitienė (Biomedicinos mokslų katedra)

·         Jūratė Kavaliauskienė (Socialinių mokslų katedra)

Geriausiomis akademinėmis grupėmis pripažintos ir Metų grupės vardą pelnė:

·         Buhalterinės apskaitos studijų programos trečiakursių BA-13 grupė

·         Socialinio darbo studijų programos trečiakursių SD-13 grupė

·         Kompiuterių tinklų administravimo antrakursių KTA-14 grupė

·         Bendrosios praktikos slaugos antrakursių BPS-14 grupė

Metų studento nominacijas atiteko studentams:

·         Beatričei Vaickutei (Biomedicinos mokslų katedra)

·         Mindaugas Raudžius (Technologijų mokslų katedra)

·         Ligita Puinauskaitė (Socialinių mokslų katedra)

·         Justas Miliukas (Vadybos ir verslo katedra)

Kalbos kultūros dėstytojai, lektorei Jūratei Varnauskienei atiteko šmaikšti Metų kirvio nominacija. Dėstytojai juokaudama sako, kad labai mėgstanti studentus sukirsti per kirčiavimo atsiskaitymus. Štai jums ir nominacija – Metų kirvis!

Gerą renginio nuotaiką kūrė ne tik puikūs renginio vedėjai studentai Dovydas (Logistikos vadybos antrakursis) ir Inga (Bendrosios praktikos slaugos antrakursė), bet ir labai šmaikštūs vaiinai Orestas ir Vaidas, kurie publikai pasiūlė įvairiausių žaidimų. Bendravimo laisvė su publika, mokėjimas pajuokauti bei valdyti auditoriją darė įspūdį bei leido didžiuotis studentais.

Nors renginys vyko alaus klube Tauros loftas, studentai nepabijojo į renginį pakviesti kitokio stiliaus muzikinę grupę nei būtų buvę galima tikėtis. Kamerinės muzikos kvartetas "ClaVio" puikiai užpildė pauzes tarp renginio dalių ir leido mėgautis populiariomis melodijomis kitokioje, t.y., klubo aplinkoje.  

Tradicijos gyvos

Kaip keičiasi studentai, taip keičiasi ir Panevėžio kolegijos studentų atstovybės branduolys. Nepaisant to, tikimasi, kad išeinantys perduos ateinantiems tradicijas, kurios gyvuoja ir garsina kolegiją ne vieną dešimtmetį.

Tapk Panevėžio kolegijos studentu, įsiliek į PankoSA (Panevėžio kolegijos studentų atstovybė) būrį ir mėgaukis ne tik studijom, bet ir studentišku gyvenimu!