Visus Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojus, kurie nuolat ieško naujų būdų motyvuoti Z kartos studentus KTU EDU_Lab šį penktadienį, lapkričio 11 d. kviečia į diskusiją „Šiuolaikinės dėstymo tendencijos – ar reikia dėstyti kitaip?“ KTU Kultūros centre (Laisvės al. 13, Kaunas).

„Mūsų tikslas – bendradarbiavimas. Siekiame susipažinti su kolegomis iš įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų, pasidalyti gerąja patirtimi, aptarti iššūkius ir naujas bendras galimybes“, – teigia A. Daunorienė.

Penktadienio renginys – tai ne tik įžanga į naujas galimybes ir būsimus bendradarbiavimo projektus, tai taip pat įžanga į mokymų ciklą, kurį KTU EDU_Lab jau nuo lapkričio pabaigos siūlys aukštojo mokslo ir kitoms mokymo įstaigoms. Dėstymo kompetencijų ugdymo patirties iš patyrusių lektorių galės semtis visi švietimo sistemos dalyviai, kuriems aktualu ugdyti kūrybingus ir gebančius atliepti šiandienos iššūkius jaunus žmones.

Praktiniai mokymai duoda realių rezultatų

Universiteto aukščiausių vadovų iniciatyva atsiradęs KTU dėstytojų akademinių kompetencijų ugdymo centras KTU EDU_Lab šiandien apima visą didaktikos kompetencijų ugdymo sistemą: vedami mokymai, neformalūs dėstytojų susitikimai, teikiama pagalba ir konsultacijos. KTU EDU_Lab savo tikslus įgyvendina bendradarbiaudamas su įvairiomis mokymo įstaigomis, tarptautiniais partneriais.

Pati praėjusi didaktikos mokymus, kuriuos vedė edukologijos ekspertai iš inovatyviausių Europos aukštųjų mokyklų, A. Daunorienė teigia kitokio paskaitų vedimo modelio naudą jaučianti kasdien: „Džiaugiuosi, galėdama eksperimentuoti, mokytis bei pasiekti puikių rezultatų. Tik įgytų didaktikos kompetencijų dėka man pavyksta to pasiekti.“