Artėdami link mokyklos baigimo pradedame suvokti, kad vaikystės svajonės tapti ledų pardavėja ar kosmonautu pasikeitė...

Žvelgiant į ateities planus kirba daug klausimų: „kokią profesiją pasirinkti?“, ,,ar man patiks?“, ,,ar aš sugebėsiu?“.

Šios dvejonės neatsitiktinės – darbas nėra vien tik pragyvenimą užtikrinantis dalykas, tai – savirealizacija, ir kiekvienas iš tiesų trokšta save atskleisti kuo geriau. Tinkamai pasirinkta specialybė, profesija, o vėliau darbas tampa kiekvieno žmogaus gyvenimo prasmės dalimi.

Kodėl ne visiems pasiseka iš pirmo karto pasirinkti tinkamą profesiją, kuri įtrauktų ir sužavėtų, skatintų tobulėti ir augti?

Turbūt todėl, kad praleidžiama sunkiausia, bet pati svarbiausia dalis – įsigilinimas į save ir suvokimas, kuo norėtum užsiimti visą likusį gyvenimą.

Pažinti kitą – sunku. Pažinti save – menas. Kad ir kaip keistai skambėtų, tai tiesa – savimi esame nuo pat gimimo, bet ar visiškai save pažįstame? Ar gebame patys sau būti ir vertinimo komisija, ir skatintoju, ir reikiamų patarėjų ieškotoju?

Suraskime atsakymus į Tavo klausimus KarTU!

KTU Karjeros centras kviečia individualiai konsultuotis savęs pažinimo (gebėjimų, interesų, asmenybės bruožų), karjeros planavimo, profesinio kryptingumo ir tinkamumo klausimais.

Registruokis konsultacijai el. paštu karjera@ktu.lt laiške nurodydamas (-a) apie ką norėtum pasikalbėti, savo vardą, pavardę, telefono numerį, mokyklos pavadinimą ir klasę.
Mes susisieksime su Tavimi ir susitarsime dėl patogaus laiko susitikimui.

Moksleivi, jeigu norėtum pasikalbėti apie konkrečias Kauno technologijos universiteto studijų programas ar bendrąjį priėmimą į aukštąsias mokyklas, kreipkis į KTU Priėmimo skyrių el. paštu priemimas@ktu.lt arba skype KTUpriemimas.

KTU Karjeros centro inf.