Šiuolaikiniai pastatai iškyla labai sparčiai. Tai lemia naujos statybų technologijos. Namų statymas dabar daug švaresnis ir mažiau fizinių jėgų reikalaujantis užsiėmimas. Tačiau dirbti su modernia įranga reikia ir išmanesnių žmonių.

Tiesa, skaityti, kas čia parašyta,  galite tik todėl, kad kadaise išmokote abėcėlę. Gal  esate neaplenkiami bėgimo takelyje? Tėvų paklauskite - papasakos apie pirmus, netvirtus Jūsų žingsnelius. Bet kokia veikla prasideda nuo pirmųjų žinių apie ją  ir bandymų.

Statybose reikalingų žinių ir įgūdžių galite įgyti Vilniaus statybininkų rengimo centre. (https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Oxt3g9AYExg)

Pirmuosius namus žmonės krėtė iš molio, dėliojo iš akmenų, rentė iš rąstų. O kiek pilių šimtmečius stovi! Dabar žavimės šviesiais stiklo ir betono statiniais. Kiekvienas laikmetis turi savą architektūros stilių. O gal - nereikėjo lįsti iš urvų?  

Norintys  mokytis Vilniaus statybininkų rengimo centre jau gali teikti prašymus Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje.

Pagrindinį išsilavinimą įgijusių ir pagrindinio išsilavinimo neįgijusių  stojančiųjų pagrindinis priėmimas vyksta dviem etapais. Pirmajame stojantieji  prašymus gali registruoti nuo birželio 1 d. iki liepos 2 dienos, antrajame etape – nuo liepos 13 d. iki rugpjūčio 1 d.

 Vidurinį išsilavinimą turintys stojantieji prašymus pagrindinio priėmimo metu gali teikti nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 1 dienos.

Stojantieji, prisijungę prie sistemos ir užpildę pateiktą prašymo formą, turi patvirtinti pateiktų duomenų ir dokumentų tikrumą. 

Kaip pildyti prašymą informacinėje sistemoje ir visą informaciją apie bendrąjį priėmimą rasite LAMA BPO tinklalapyje: www.lamabpo.lt.