Kaip jaunas žmogus gali kasdien patirti įsimintinų akimirkų, geriau pažinti save ir niekada nejausti nuobodulio. „O pats geriausias laikas pradėti kelionę yra dabar!”, – sako Greta ir prisimena, kaip pati kupina entuziazmo ir įvairių sumanymų atvyko studijuoti į Lietuvos sostinę.

Baimę nugali veikla

G. Kesa pripažįsta, kad savarankiško gyvenimo sostinėje pradžia buvo pilna abejonių ir klausimų. „Kas bus, jeigu studijos man nepatiks? Ar man pasiseks rasti bendrą kalbą su dėstytojais? Gal pasirodys, kad nesu tokia drąsi, kaip apie save galvojau?“, – šypsosi Greta. „Dabar suprantu, kad kuo mažiau veiklos turi, tuo daugiau mąstai ir prisikuri gąsdinančių ateities scenarijų, kurie tikrai neprideda pasitikėjimo“, – konstatuoja VU Verslo mokyklos alumnė.

Greta pasirinko Tarptautinio verslo studijas anglų kalba. Pradėdama studijuoti ji sako nesitikėjusi, kad ilgainiui sutiks tokių įkvepiančių ir nuostabių dėstytojų kaip jos bakalaurinio darbo vadovė, kuri, įvertinusi studentės baigiamąjį darbą, paskatino su juo nuvykti į tarptautinę konferenciją Berlyne.

Įgijusi VU Verslo mokyklos diplomą Greta teigia, jog mokytis reikia visą gyvenimą – taip daro geriausi pasaulio verslininkai ir organizacijos, sugebančios prisitaikyti prie nesibaigiančių aplinkos permainų. Greta džiaugiasi, kad studijų metais pasinaudojo galimybe po trečiojo kurso vasarai išvykti į JAV pagal „Work&Travel USA” programą, taip pat įsitraukė į savanorišką veiklą, atrado AIESEC organizaciją, o joje – vaikiną, kuris vėliau tapo jos vyru. Pora mėgsta keliauti, patiria smagių nuotykių ir apie tai papasakoja savo vaizdo tinklaraštyje.

Kiekvienas studentas – svarbi bendruomenės dalis