Informacinių sistemų technologija. Studentai gali rinktis vieną iš trijų specializacijų. Pasirinkę Grupinio darbo sistemų specializaciją, mokosi planuoti, konfigūruoti ir administruoti grupinio darbo priemones. Specializacijos Kompiuterių tinklų projektavimas, diegimas ir priežiūra studentai išmoksta projektuoti, prižiūrėti kompiuterių tinklus ir konfigūruoti tinklo operacines sistemas. Studentai, kurių specializacija yra Programavimas išmaniesiems įrenginiams, išmoksta projektuoti ir programuoti mobiliąsias programėles išmaniesiems įrenginiams, turintiems operacines sistemas Android ar iOS. Įgūdžiams formuoti ir stiprinti skirtos penkios praktikos.

Multimecijos technologijos. Studentai mokosi kurti multimedijos produktų koncepciją, analizuoti ir parinkti tinkamas vaizdo, garso, tekstines, grafines priemones, kurti bei animuoti dvimatę ir trimatę kompiuterinę grafiką, internetinius tinklapius, jų komponentus. Studijų reikmėms skirta šiuolaikiška ir išskirtinai modernia įranga aprūpinta garso ir vaizdo įrašų studija, kurioje yra dvi montažinės, įgarsinimo kabina, aparatinė ir visa kita, kas paprastai būna vaizdo ir garso produktus kuriančiose aukšto lygio studijose. Žinios įtvirtinamos ir įgūdžiai formuojami keturiose skirtingose praktikose.

Programų sistemos. Vienintelė   programų   sistemų   studijų   krypties   (B03)   studijų   programa   Šiaurės   ir   Vakarų Lietuvos   kolegijose. Studentai   išmoksta   analizuoti   ir   vertinti   informacines   sistemas,  parinkti optimaliausias  technines ir   programines priemones  projektui  įgyvendinti,  parengti  programų sistemos projektą, jį realizuoti, įdiegti, ištestuoti ir užtikrinti projekto saugumą. Praktinio darboįgūdžiai tobulinami trijose praktikose.

Daugiau informacijos apie šias ir kitas Šiaulių valstybinės kolegijos siūlomas studijų programas galite sužinoti ČIA.

Kviečiame sekti mūsų naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!