LAMA BPO patvirtino atnaujintas (atsižvelgiant į situaciją dėl šalyje paskelbto karantino ir su tuo susijusių aplinkybių) 2020 metų bendrojo priėmimo datas.

Bendrasis priėmimas, kaip įprasta, prasidės birželio 1-ąją. Šiemet priėmimas tęsis kiek ilgiau – iki pat rugsėjo. Dar vienas pasikeitimas 2020 metų bendrajame priėmime – jį sudarys tik 2 etapai: pagrindinis ir papildomas.

Pirmajame (pagrindiniame) etape prašymai studijuoti lamabpo.lt informacinėje sistemoje bus registruojami nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio 18 d. 12 val. Rugpjūčio 22 d. bus paskelbti pirmieji rezultatai – kvietimai studijuoti. Rugpjūčio 24–26 dienomis vyks sutarčių su pakviestaisiais sudarymas aukštosiose mokyklose.

Papildomo priėmimo prašymų studijuoti registravimas vyks nuo rugpjūčio 28 iki rugpjūčio 31 dienos 14 val. Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugsėjo 4-ąją. Rugsėjo 5–7 dienomis vyks sutarčių su pakviestaisiais studijuoti sudarymas.

Primename, kad asmenys, jau turintys brandos atestatą, gali dalyvauti tiesioginiame priėmime į Šiaulių valstybinę kolegiją.  Tiesioginis priėmimas aukštojoje mokykloje prasidėjo balandžio viduryje. Jo metu galima pretenduoti į valstybės nefinansuojamą studijų vietą. Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt.

* LAMA BPO – Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

www.svako.lt