1. Buhalterinė apskaita. Kolegijoje sukurta puiki šiai programai vykdyti reikalinga studijų bazė. Studentams paskaitas skaito praktikai – tiek verslo įmonėse, tiek ir viešajame sektoriuje dirbantys specialistai. Dėstytojai, programos turinys, penkios skirtingos praktikos suteikia dalykinių žinių ir ugdo tiek verslo įmonių, tiek ir viešojo sektoriaus apskaitai būtinus profesinius įgūdžius, kurie lemia ypač geras absolventų galimybes įsidarbinti.

2. Finansai. Studijų metu siūlomi pasirenkamieji dalykai, kurie stiprina profesinius finansininko įgūdžius skirtinguose ūkio sektoriuose, pavyzdžiui, finansinėse institucijose, verslo įmonėse ir viešajame sektoriuje. Studentai pagal mainų programą „Erasmus+“ gali studijuoti užsienyje arba atlikti praktiką pažangiose užsienio įmonėse ir organizacijose. Programą baigę asmenys dirba tiek įmonių ir organizacijų, tiek ir finansų institucijų finansininkais (iškart po studijų lengvai įsidarbina daugiau kaip 80 proc. absolventų).

3. Gamybos ir logistikos vadyba. Absolventai yra gamybos ir jos logistikos  valdymo specialistai, turintys ne tik tipinių vadybininko gebėjimų ir kompetencijų, bet ir puikiai išmanantys gamybos procesų specifiką. Studentai mokomi valdyti gamybos procesus įmonės viduje, gaminių sandėliavimą, pakavimą, transportavimą, atsargas ir kt. Tai unikali studijų programa, nes Šiaulių valstybinė kolegija yra vienintelė aukštoji mokykla Šiaulių apskrityje, rengianti gamybos vadybos ir gamybos logistikos specialistus.

4. Tarptautinis verslas. Studijų metu ypatingas dėmesys skiriamas gebėjimams komunikuoti keliomis užsienio kalbomis, kurti ir valdyti tarptautinio  verslo įmones, organizuoti verslą tarptautiniu mastu. Studentai renkasi gilinti specialiąsias finansų, rinkodaros arba verslo valdymo kompetencijas. Sudarytos visos galimybės pagal mainų programą „Erasmus+“ studijuoti užsienyje. Tarptautinio verslo praktika atliekama užsienyje pagal šią mainų programą ar įvairius projektus. Verslumo, verslo organizavimo ir valdymo praktiniai gebėjimai ugdomi Verslo simuliavimo praktikos metu, naudojant verslo simuliacinį žaidimą. Studijų procese atskiras dalyko temas skaito socialiniai partneriai iš pažangių verslo įmonių, dėstytojai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

5. Turizmas ir viešbučiai. Studentams paskaitas skaito turizmo ir apgyvendinimo įmonėse dirbantys kvalifikuoti specialistai, kviestiniai dėstytojai iš Lietuvos ir užsienio universitetų. Mainų programa „Erasmus+“ suteikia galimybę vieną semestrą ar vienerius studijų metus studijuoti arba praktikas atlikti pažangiose užsienio turizmo įmonėse ir viešbučiuose. Studijuojantieji  renkasi stiprinti turizmo paslaugų organizavimo arba viešbučių veiklos valdymo kompetencijas.

6. Įmonių ir įstaigų administravimas. Studentai išmoksta valdyti įmonių ir įstaigų dokumentus, bendrauti su klientais, formuoti įmonės įvaizdį ir koordinuoti jos veiklą. Studijų metu pasirenkami dalykai sustiprina viešųjų ryšių valdymo arba žmonių išteklių vadybos kompetencijas. Taip  sukuriama galimybė dirbti ne tik įmonių ir įstaigų administratoriais ar vadybininkais, bet ir viešųjų ryšių ir personalo specialistais.

www.svako.lt