Šiaulių valstybinė kolegija yra Jungtinių Tautų inicijuoto „Pasaulinio susitarimo“ (angl. Global Compact) tinklo narė.

Šiaulių valstybinės kolegijos mecenatai 2019 m. 14 000 eurų skyrė tam, kad paremtų 30 gerai besimokančių ir ypatingais pasiekimais išsiskiriančių studentų.

Kolegija kiekvienais metais įvertina visus studentų ir dėstytojų nuopelnus. 2020 m. sausio 6 d. pagerbti daugiausia 2019 m. nuveikę Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenės nariai. Sveikatos priežiūros fakultete vykusiame renginyje „Karaliai ateina!“ įteikti METŲ PROVERŽIO, METŲ INICIATYVOS, METŲ PROTO, METŲ TARPTAUTINĖS SĖKMĖS ir METŲ ŽVAIGŽDĖS apdovanojimai studentų ir dėstytojų kategorijose. Nominacija METŲ ENERGIJA įvertintas aktyviausias ir daugiausia nuveikęs Šiaulių valstybinės kolegijos darbuotojas.Visiems Šiaulių valstybinės kolegijos studentams yra suteikiamas bendrabutis.

Apie 40 proc. Šiaulių valstybinės kolegijos absolventų dirba jau studijų baigimo dieną.

Apie 60 proc. absolventų baigia studijas gavę valstybinį finansavimą.

Įgyvendinant Europos Sąjungos (ES) fondų finansuojamą projektą, iki 2019 m. balandžio mėnesio iš esmės modernizuota biomedicinos ir technologijų studijų sričių bazė, atnaujintos kitos kolegijos erdvės.

Mūsų absolventų amžius – nuo 21 iki 60 metų.

2019 m. metais Šiaulių valstybinė kolegija atliko 17 taikomųjų tyrimų už 48,3 tūkst. eurų.

Remiantis 2020 m. sausio 1 d. informacija, Šiaulių valstybinė kolegija turi 158 partnerius iš 33 šalyse veikiančių užsienio aukštųjų mokyklų.

2019 m. suorganizuoti 73 išvykstamieji studentų mobilumai.

2019 m.  į skirtingas Kolegijos studijų programas atvyko 71 studentas iš įvairių užsienio šalių.2019 m.  suorganizuoti  53 išvykstančių dėstytojų ir administracijos darbuotojų mobilumų vizitai ir 71 atvykstančių dėstytojų ir administracijos darbuotojų mobilumo vizitas.

Daugiau apie mus – www.svako.lt.