Liko savaitė, ir žengsime į kalendorinę vasarą. Su vasara prasideda svarbus stojantiesiems laikotarpis – jie turi apsispręsti, kokią savo gyvenimo kryptį pasirinkti. 


Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) sulaukia vis daugiau stojančiųjų klausimų, susijusių su artėjančiu priėmimu. Džiaugiamės, kad būsimieji studentai domisi studijomis Šiauliuose, ruošiasi netrukus prasidėsiančiam procesui – tai tik įrodo, kad didžioji dalis jaunų žmonių tikslingai planuoja savo ateitį ir apgalvoja būsimus sprendimus.

 


Šiaulių valstybinė kolegjia 2020 metų bendrajam priėmimui siūlo 23 studijų programas informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų kryptyse.


Primename, kad bendrojo priėmimo prašymai teikiami internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje: pagrindinio etapo metu nuo birželio 1 iki rugpjūčio 18 dienos, papildomo etapo laikotarpiu – nuo rugpjūčio 28 iki 31 dienos.

 


Karantino laikotarpiu stojančiuosius konsultuojame telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt, kviečiame drąsiai kreiptis, esame pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus. Nuo birželio 1 dienos pradėsime ir tiesiogines konsultacijas, tačiau joms kviečiame registruotis iš anksto jau nurodytais kontaktais. 


Kviečiame prisijungti prie Šiaulių valstybinės kolegijos studentų būrio, nes ŠVK – Šiuolaikiškiems, Veikliems, Kuriantiems! Gal tai apie tave?