Kosmetologiją drąsiai galima vadinti grožio ir sveikatos mokslu. Nuolat pabrėžiame, kad tai yra gerokai daugiau nei vien gebėjimas atlikti idealų makiažą.

Rengiame kosmetologijos specialistus, kurie geba įvertinti kliento odos būklę, nustatyti estetinius poreikius, parinkti ir taikyti kosmetines medžiagas, priemones ir įrangą.

Kolegijoje esantys modernūs aparatai, naudojamos profesionalios kosmetikos priemonės sudaro galimybes puikiai pasirengti darbui grožio ir sveikatingumo srityje. Beje, profesinės veiklos praktikos atliekamos ne tik grožio paslaugas teikiančiose įmonėse, bet ir aukštojoje mokykloje įrengtuose specializuotuose kabinetuose.

Kadangi rūpinimasis išvaizda, apimantis veido ir kūno odos, nagų priežiūrą, kūno sveikatą, yra neatsiejamas nuo bendrosios asmenybės kultūros, įgudusių kosmetologų paslaugos šiuolaikinėje visuomenėje yra itin vertinamos.

Šios programos absolventai dirba grožio salonuose, sveikatinimo ir sveikatingumo centruose, kino ir fotografijos studijose, kosmetikos kabinetuose ir kitose grožio paslaugas teikiančiose įmonėse, kosmetikos gaminių reklamos ir prekybos srityse, individualiai organizuoja grožio paslaugų verslą.

Jei tau patinka rūpintis savo išvaizda ir nori prisidėti prie to, kad kiti žmonės jaustųsi gražūs ir pasitikintys savimi, kviečiame plačiau pasidomėti šia studijų programa: https://bit.ly/SVAKO_Kosmetologija.

Išsirink, kas tau patinka ir tinka!

Apie šią ir kitas Šiaulių valstybinės kolegijos vykdomas studijų programas gali sužinoti ČIA.

Draugaukime socialiniame tinkle „Facebook“!