Informacija, mokėjimas ją rasti, tvarkyti, apibendrinti ir valdyti yra esminės šių laikų visuomenės vertybės.

Informacijos valdymo studijų programą Šiaulių valstybinėje kolegijoje turėtų rinktis kruopštūs ir kūrybingi žmonės, kuriems artimi humanitariniai, socialiniai, iš dalies ir informatikos mokslai, nes nemaža dalis informacijos šiandien yra virtuali. Aktualu ir tai, kad programa vykdoma tik Šiaulių valstybinėje kolegijoje!

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu – tiek studijuojant nuolatine, tiek ištęstine formomis. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų.

Informacijos valdymo studijų programa tiesiog subalansuota kruopštiems ir kūrybingiems žmonėms, kurie savo ateitį mato tiek tradicinėse informacijos saugojimo ir valdymo institucijose (bibliotekose, archyvuose, muziejuose), tiek ir moderniose įstaigose (verslo įmonėse, įvairiose organizacijose ir kitose)!

Studijų metu išmokstama įvairiais būdais rasti, tvarkyti ir saugoti informaciją, ją kurti, teikti su informacija susijusias edukacines, kultūrines ir kitokias paslaugas, nustatyti ir vertinti žmonių informacinius poreikius.

Pagal dvigubo diplomo sutartį tuo pačiu metu galima studijuoti ne tik Šiaulių valstybinėje kolegijoje, bet ir Portugalijoje, Porto politechnikos instituto Porto apskaitos ir administravimo institute!Manai, kad tai kaip tik tau skirta programa? Prisijunk prie mūsų!

Daugiau informacijos ieškok čia: https://bit.ly/SVK_InformacijosValdymas.

Išsirink, kas tau patinka ir tinka!

Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnybos atstovai kviečia drąsiai kreiptis ir rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus. Tiesioginėms konsultacijoms pačioje kolegijoje būtina registruotis iš anksto.