Mėgsti keliauti ir, aišku, pastebėjai, kad paprastai dauguma žmonių laisvalaikį leidžia keliaudami ar renkasi aktyvų poilsį? Turizmo paslaugų sferai nuolat reikia kvalifikuotų specialistų.

Baigę Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomą Turizmo ir viešbučių studijų programą turizmo specialistai geba vykdyti turizmo įmonių veiklą, efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti, kurti naujus produktus ir paslaugas.

Kolegijoje veikia Svetingumo paslaugų centras, jame studentai įgyja praktinių įgūdžių, reikalingų dirbantiems turizmo sektoriuje.

Ši programa tinka mėgstantiems bendrauti, empatiškiems, drąsiems ir kūrybiškiems žmonėms.

Ją baigęs galėsi dirbti turizmo įmonėse, teikiančiose kelionės organizavimo, apgyvendinimo ir maitinimo, pramogų ir kitas paslaugas, reikalingas turistams.

Programoje dėsto turizmo ir poilsio įmonėse dirbantys srities žinovai, dėstytojai iš Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų.

Mainų programa „Erasmus+“ suteikia galimybę vieną semestrą ar vienerius studijų metus studijuoti arba praktikas atlikti pažangiose užsienio turizmo įmonėse ir viešbučiuose. Studijuojantieji renkasi stiprinti turizmo paslaugų organizavimo arba viešbučių veiklos valdymo kompetencijas.

Susidomėjai? Daugiau informacijos ieškok čia: https://bit.ly/TurizmasViesbuciaiSVAKO.

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu – tiek studijuojant nuolatine, tiek ištęstine formomis. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų.

Išsirink, kas tau patinka ir tinka!