Esi jautrus ir gailestingas, lengvai bendrauji su įvairiais žmonėmis, jauti pašaukimą padėti kitiems? Rinkis Bendrosios praktikos slaugos studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje!

Tavęs laukia:
iš esmės atnaujinta žinių gilinimui skirta įranga;
modernus programos turinys;
solidi slaugytojų rengimo patirtis;
3,5 metų studijų;
daugiau nei 10 skirtingų praktikų;
puikios galimybės įsidarbinti visų sveikatos priežiūros lygmenų asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

Šią studijų programą dažniausiai renkasi tie, kurie yra ne tik jautrūs, gailestingi ir kantrūs, bet ir lengvai bendrauja su įvairaus amžiaus sveikais ir sergančiais žmonėmis, geba greitai veikti, savarankiškai priimti sprendimus, prisiimti atsakomybę, pasitiki savimi.

Slaugos Šiauliuose mokoma jau daugiau nei 70 metų. Studijų programos turinys modernus, nuolat atnaujinamas pagal tarptautinę praktiką ir Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos poreikius.

Studentų praktinio pasirengimo kokybę iš esmės gerina atnaujinta studijoms skirta įranga: įgūdžiai formuojami ir lavinami atliekant užduotis su planšetėmis valdomais gyvybines funkcijas imituojančiais manekenais, žaizdų muliažais ir kt. Solidi patirtis (slaugytojai ruošiami daugiau nei 70 metų) ir nuolatinis dėmesys srities naujovėms (programos turinys atnaujinamas pagal tarptautinės slaugos praktikos gerąją patirtį), galimybė įgūdžius tobulinti daugiau nei dešimtyje praktikų garantuoja, kad studentai tampa puikiais specialistais, lengvai randančiais darbo vietas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje.Susidomėjai? Daugiau informacijos apie programą rasi čia: https://bit.ly/SVAKO_Slauga.

Išsirink, kas tau patinka ir tinka!

Bendrasis priėmimas į Šiaulių valstybinę kolegiją jau vyksta! Stojantieji konsultuojami telefonu  8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Konsultacijoms kolegijoje būtina išankstinė registracija. Išsami informacija apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.