Rokas Pavilanskas – būsimasis kineziterapeutas!

Atvykęs studijuoti į Šiaulius iš kito Lietuvos krašto – Anykščių, jis sako, kad Šiaulių valstybinėje kolegijoje jaučiasi kaip namie.

Rokas drąsiai vardija studijų ŠVK pliusus:

  • studijų kokybė atitinka aukštųjų mokyklų šiuolaikiškumo standartus;
  • dėsto jauni ir kompetentingi dėstytojai, kurie yra kupini motyvacijos kiekvieną studentą paversti geru specialistu;
  • mokymosi procesas yra labai įdomus, suteikiama galimybė išmokti dirbti su pačia naujausia kineziterapijai skirta įranga.

Rokas atkreipia dėmesį, kad tie, kuriems patinka aktyvus laisvalaikis, gali nemokamai sportuoti puikiai įrengtoje bendrabučio treniruoklių salėje.

Jam pačiam tobulėti profesinėje srityje padeda įvairūs kolegijoje ir kitur vykstantys renginiai, konferencijos, asmeniniam tobulėjimui, pasak studento, svarbi Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybė.


Rokas teigia, kad Šiaulių valstybinėje kolegijoje yra sukurtos visos sąlygos tobulėti, mokytis ir realizuoti save! O mes vaikinui galime tik pritarti ir priminti, kad stojantiesiems šiemet siūlome net 23 studijų programas!

Išsirink, kas tau patinka ir tinka!

Daugiau informacijos: https://svako.lt/lt/stojantiesiems.

Bendrasis priėmimas į Šiaulių valstybinę kolegiją jau vyksta! Stojantieji konsultuojami telefonu  8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Konsultacijoms kolegijoje būtina išankstinė registracija. Išsami informacija apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.