Tris valandas vyksiančio renginio metu ne tik skambės populiarioji muzika, visus linksmins charizmatiškasis vedėjas – kolegijos viešųjų ryšių specialistas Deividas Aukštuolis, bet ir vyks kūrybiškumu spinduliuojantys užsiėmimai:

Dėlionės „Karantinas daugiabutyje“ tapymasMes paruošime Tau molbertą, lapą ir priemones, o Tu nupiešk, kaip atrodė Tavo karantinas namuose! Rezultatas džiugins visus – dalyvių piešiniai atsivaizduos daugiabučio instaliacijoje!

Piešimas šviesa. Ar kada mėginai piešti šviesa, kuomet Tave fotografuoja? Tavęs lauks įspūdingas kadras!

Dekoratyvinių šviestuvų kūrybinės dirbtuvės. Esi už antrinį buityje randamų daiktų panaudojimą? Tuomet kurk iš jų šviestuvus! 

Piešimo šviesos technika padaryta nuotrauka / Feel The Light nuotr.

Monotipijų grafinės dirbtuvės. Nori eksperimentuoti ir sukurti kažką unikalaus? Pieštuku nupieštą savo piešinį uždėjęs ant spaudos dažais užvoluotos plokštės gausi puikų rezultatą – sodriomis linijomis, netikėtomis dėmėmis ir tonais atspaustą savo darbą.  

Renginio laikas – liepos 1 d. 20-23 val. Renginio vieta – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos kiemelis, adresu Antakalnio g. 54, Vilnius.

DĖMESIO! Vietų skaičius ribotas, tad tik išankstinė registracija Tau garantuos smagų vasaros trečiadienio vakarą. Registruokitės paspaudę čia.

Dalyvaujantiems renginyje jo metu privaloma laikytis higienos etiketo bei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių. Taip pat rekomenduojame dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugas.