Erika Giedrikaitė sako, kad Šiaulių valstybinę kolegiją studijoms pasirinko todėl, kad tik čia buvo jos svajonių studijų programa. „Jau nuo 8 klasės žinojau, kad savo gyvenimą noriu sieti tik su vadyba ir logistika“!

Iš pradžių dvejojusi dėl pasirinkimo (geriau kolegija ar universitetas?), studentė atvirauja, kad dabar jai čia patinka viskas – dėstytojai, atmosfera, aplinka, draugiška kolegijos bendruomenė. „Drąsiai galiu teigti, kad studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje tikrai verta, nes gali ne tik realizuoti ir atrasti save, bet ir suprasti, ko nori iš gyvenimo, kokia kryptimi tau reikia eiti. Atėjęs čia, pasiimk viską, ką duoda aukštoji mokykla! Tą stengiuosi daryti ir aš pati“. 

Kolegijoje, pasak Erikos, dirba profesionalūs dėstytojai, kurie perduoda ne tik teorijos žinias, bet ir praktines, iš savo patirties, iš gyvenimo, todėl mokytis tikrai įdomu. Draugiška kolegijos bendruomenė šiltai priima kiekvieną. 

„Galėčiau įvardinti tik vieną Šiaulių valstybinės kolegijos trūkumą – studijų metai čia bėga žaibišku greičiu…“ – sako Erika.

ŠVK – Šiuolaikiškiems, Veikliems, Kuriantiems!

www.svako.lt