Šiaulių valstybinės kolegijos siūlomą Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros programą turėtų rinktis tie, kuriems patinka nuolat būti įvykių sūkuryje – juk būtent nuo komunikacijos ir rinkodaros specialisto priklauso, kaip sėkmingai tarpusavyje bendraus įmonės administracija ir darbuotojai, koks bus išorinis organizacijos įvaizdis, ką apie įmonę rašys, kalbės ir rodys žurnalistai.

Iki 2020 metų vykdyta Organizacijos komunikacijos programa buvo atnaujinta atsižvelgiant ne tik į vis didėjančią tokio specialisto svarbą organizacijoje, bet ir į Lietuvos darbo rinkos poreikius, ES šalių rinkų analizę, Šiaulių regiono įmonėse atliktą darbo jėgos tendencijų tyrimą, diskusijų su socialiniais partneriais ir alumnais apibendrinimus, užsienio universitetų komunikacijos srities specialistų rekomendacijas.

Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijų programa ugdo būsimųjų specialistų gebėjimus valdyti ir vidinės, ir išorinės komunikacijos procesus, tirti rinką ir vartotojų elgseną, taikyti kritinį mąstymą, kūrybiškumą, saviraišką, novatoriškumą. Šią programą turėtų rinktis mėgstantys bendrauti, išradingi ir kūrybiški žmonės.

Studentai išmoksta teikti informaciją įvairiais komunikacijos kanalais, panaudoti tikslingas medijų priemones ir viešosios bei masinės komunikacijos technologijas, kad būtų realizuoti organizacijos komunikacijos ir rinkodaros tikslai. Studijų metu daug dėmesio skiriama gebėjimams parengti ir įgyvendinti komunikacijos planus, pritaikyti rinkodaros komplekso elementus tikslinei rinkai, kūrybiškai ir originaliai puoselėti organizacijos įvaizdį. Studijų procese atskiras dalyko temas dėsto socialiniai partneriai, dėstytojai, atvykę iš užsienio aukštųjų mokyklų, dalis studijų programos vykdoma anglų kalba. Studentas gali tobulinti komunikacijos įgūdžius keliomis užsienio kalbomis (anglų, norvegų, rusų, švedų, vokiečių ir kt. pradedantiesiems ir pažengusiems).

Absolventai dirba komunikacijos, rinkodaros komunikacijos specialistais, viešųjų ryšių specialistais, ryšių su visuomene specialistais, atstovais spaudai. Baigę šią programą asmenys gali dirbti organizacinį, vadybinį darbą įvairiose organizacijose: verslo, gamybos ar prekybos, švietimo, žiniasklaidos, reklamos, leidybos, turizmo, laisvalaikio ir pramogų industrijų, architektūros ir urbanistikos įstaigose, kultūros ir meno organizacijose; kurti individualius kūrybinių industrijų verslo projektus; teikti konsultacines vidinės ir išorinės komunikacijos organizavimo paslaugas; taikyti šiuolaikines informacijos ir komunikacijos technologijas.

Вaugiau informacijos apie Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros programą rasi čia: https://bit.ly/SVAKO_KomunikacijaRinkodara.

Išsirink, kas tau patinka ir tinka!

Bendrasis priėmimas į Šiaulių valstybinę kolegiją jau vyksta! Stojantieji konsultuojami telefonu  8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Konsultacijoms kolegijoje būtina išankstinė registracija. Išsami informacija apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.