Gamybos ir logistikos vadybos programos studentė Simona Daukantaitė sako, kad studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje buvo geriausias jos sprendimas!

Simona atvirauja, kad prieš pradėdama studijuoti turėjo įvairių baimių: kad nesiseks, bus sunku, kad sunkiai pritaps...Tačiau ji labai greitai suprato klydusi!


„Visi dėstytojai stengiasi iki galo išaiškinti paskaitoje dėstomą temą, tą patį dalyką kartoja nors ir tūkstantį kartų, kad tik mums, studentams, būtų aiškiau. Grupėje taip pat jaučiuosi laisvai, nevaržomai, o svarbiausia – esu tarp bendraminčių. Daug naujų pažinčių, daug nuotykių ir nepamirštamų įvykių patyriau per pirmuosius metus. Bet svarbiausia – įstojau į Studentų atstovybę. Už juos nuostabesnių žmonių nėra! Tarpusavyje bendraujame kaip geriausi draugai, priimame kiekvieną, su visais pliusais ir minusais“, – patirtį kolegijoje apibendrina studentė.

Šiaulių valstybinė kolegija – Šiuolaikiškiems, Veikliems, Kuriantiems!

Domina studijos Šiauliuose? Bendrasis priėmimas į Šiaulių valstybinę kolegiją jau vyksta! Išsirink, kas tau patinka ir tinka! Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Konsultacijoms kolegijoje būtina išankstinė registracija. Išsami informacija apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.