Automatikos ir elektros inžinerijos studijų programą, gebėsi projektuoti energijos tiekimo ir automatikos sistemas, organizuoti elektros ir automatikos įrenginių montavimą, eksploatavimą ir remontą, suprasi, kaip valdomos automatikos sistemos.

Programos absolventai įsidarbina labai lengvai!

Absolventai dirba elektros inžinieriais  elektros tinklų įmonėse ir įmonėse, eksploatuojančiose, montuojančiose ir remontuojančiose elektros įrenginius ir jų valdymo sistemas bei užsiimančiose technologinių procesų automatizavimu.

Daugiau informacijos apie programą rasi čia: https://bit.ly/AEI_SVAKO.

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu – tiek studijuojant nuolatine, tiek ištęstine formomis. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų.

Išsirink, kas tau patinka ir tinka!

Domina studijos Šiauliuose? Bendrasis priėmimas į Šiaulių valstybinę kolegiją jau vyksta! Išsirink, kas tau patinka ir tinka! Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Konsultacijoms kolegijoje būtina išankstinė registracija.

Išsami informacija apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.