Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomos Informacijos valdymo programos absolventai dirba tiek tradicinėse informacijos saugojimo ir valdymo institucijose (bibliotekose, archyvuose, muziejuose ir pan.), tiek ir moderniose (verslo įmonėse, įvairiose organizacijose, didelių duomenų valdymo institucijose ir pan.). Dabar šių specialistų perspektyvos dar labiau padidės, nes Informacijos valdymo programos studentai galės pasinaudoti dvigubo diplomo įgijimo galimybe.  

Vadybos ir komunikacijos katedros vedėja doc. dr. Rasa Pocevičienė papasakojo, ką ši naujovė reiškia studentams. Svarbi žinia yra tai, kad per tą patį studijų laikotarpį studentas gali gauti ne vieną, o du diplomus – Šiaulių valstybinės kolegijos ir Porto (Portugalija) politechnikos instituto (ISCAP). ISCAP taip pat vykdo tokią studijų programą, ši institucija studentams suteiks galimybę įgyti dar daugiau žinių ir gebėjimų dirbant su įvairiomis informacinėmis technologijomis ir informacijos valdymo versle klausimais.

Tie Šiaulių valstybinės kolegijos studentai, kurie norės gauti antrą diplomą, turės būti sėkmingai baigę I kursą ir pareikšti norą papildomai mokytis (1 semestrą Portugalijoje tiesiogiai ir 1 semestrą virtualiai). Pasinaudoti šia puikia galimybe galės visi anglų kalbą mokantys Informacijos valdymo programos studentai: studijuojantys nuolatine forma – per ERASMUS+ studijas, o ištęstinių studijų studentai – jei sutiks sumokėti patys.

Dvigubo diplomo įgijimas suteikia platesnes kompetencijas ir didesnes karjeros galimybes!

Daugiau apie programą: https://www.svako.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos/socialiniai-mokslai/informacijos-valdymas.

Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnybos atstovai kviečia drąsiai kreiptis ir rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus. Tiesioginėms konsultacijoms pačioje kolegijoje (Aušros al. 40) būtina registruotis iš anksto. Priėmimo tarnyba dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, 9.00–16.00 val. be pietų pertraukos.

ŠVK – Šiuolaikiškiems, Veikliems, Kuriantiems!