Ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje žmogaus veikla intensyvėja, todėl vis daugiau kalbama apie aplinkos būklės kontrolę, taršą ir kitas su tuo susijusias problemas.Jeigu tau ne tas pats, kokio švarumo vanduo teka upėmis ar kokio stiprumo triukšmas aplink, jei nori prisidėti prie švaresnės ir tvaresnės Žemės kūrimo (juk net ir mažiausi pokyčiai prasideda nuo kiekvieno iš mūsų asmeninės iniciatyvos), siūlome rinktis Aplinkos apsaugos studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje!Baigęs šią studijų programą būsi pasirengęs atidžiai stebėti, fiksuoti, kritiškai analizuoti įvairias su aplinkosauga susijusias situacijas, gebėsi greitai orientuotis iškilus problemai, įvertinti jos mastą ir rasti tinkamiausią sprendimą.

Mūsų studentai įgyja inžinerinę kompetenciją, įvaldo naujas technologijas, spręsdami šiandienos ir ateities aplinkos apsaugos iššūkius. Nori ir tu būti tarp šių socialiai atsakingų asmenų?

Daugiau informacijos apie programą rasi čia:
https://bit.ly/AplinkosApsauga_SVAKO.

Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnybos atstovai kviečia drąsiai kreiptis ir rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus. Tiesioginėms konsultacijoms pačioje kolegijoje (Aušros al. 40) būtina registruotis iš anksto. Priėmimo tarnyba dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, 9.00–16.00 val. be pietų pertraukos.

Draugaukime socialiniame tinkle „Facebook“!