Automobilių techninio eksploatavimo studijų programa labiausiai tinka tiems, kurie mėgsta techniką, yra kantrūs ir kūrybiški. Jeigu tu – būtent toks, rinkis šią programą ir tapk kvalifikuotu specialistu, gebančiu vykdyti automobilių techninę priežiūrą, diagnostiką ir remontą, parinkti inovatyvias technologines ir organizacines priemones, užtikrinti kokybę ir atsakomybę.

Kolegijoje veikia modernios automobilių techninės priežiūros ir diagnostikos dirbtuvės, kuriose studentai kasmet sukonstruoja po naują transporto priemonę.

Ką kursime ateinančiais metais, gali priklausyti ir nuo tavęs!

Įstojusiems į šią programą 2020 m. ir studijuojantiems valstybės finansuojamose vietose Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija skirs net 200 Eur tikslines stipendijas visam studijų laikotarpiui!

Daugiau informacijos apie programą rasi čia: https://bit.ly/AutomobiliųTechninisEksploatavimas.

Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Tiesioginėms konsultacijoms pačioje kolegijoje (Aušros al. 40) būtina registruotis iš anksto. Priėmimo tarnyba dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, 9.00–16.00 val. be pietų pertraukos.

ŠVK – Šiuolaikiškiems, Veikliems, Kuriantiems!


Išsirink, kas tau patinka ir tinka!