Verslui reikia gamybos vadybininkų 2 in 1 – galinčių pasirūpinti gamybos procesu įmonės viduje, sandėliavimu, pakavimu, transportavimu, informacijos ir atsargų valdymu.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdoma Gamybos ir logistikos vadybos studijų programa kaip tik ir rengia gamybos vadybos ir logistikos specialistus, kurie geba planuoti, organizuoti ir koordinuoti gamybos bei logistikos procesus, valdyti išteklius ir spręsti su šiais procesais susijusias problemas.

Atkreipk dėmesį, kad šią studijų programą turėtų rinktis komunikabilūs, greitos orientacijos, mėgstantys bendrauti ir bendradarbiauti, gebantys greitai prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių žmonės.

Turi dar klausimų? Daugiau apie programą pasakojame čia: https://bit.ly/GamybaLogistika.

Išsirink, kas tau patinka ir tinka! 

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu – tiek studijuojant nuolatine, tiek ištęstine formomis. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų.

Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Tiesioginėms konsultacijoms pačioje kolegijoje (Aušros al. 40) būtina registruotis iš anksto. Priėmimo tarnyba dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, 9.00–16.00 val. be pietų pertraukos.

www.svako.lt