Savaitės trukmės mokykloje dalyviai lankys intensyvius antikorupcijos kursus, kurių metu sužinos apie korupcijos priežastis ir kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip siekti daugiau skaidrumo ir pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime savo šalyse. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams įgūdžiams lavinti, naujausioms antikorupcijos tendencijoms bei iššūkiams, kilusiems pasaulinės COVID-19 pandemijos metu, aptarti, taip pat – kaip įtraukti gyventojus ir įvairių sričių atstovus į skaidrumo iniciatyvas per meną ar kitus naujoviškus įtraukimo būdus.

Savo patirtimi su dalyviais dalinsis patyrę antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš Airijos, Argentinos, Australijos, Brazilijos, Italijos, Ispanijos, JAV, JK, Kanados, Kolumbijos, Lietuvos, Meksikos, Pietų Afrikos Respublikos, Taivano, Ukrainos, Vokietijos ir Zimbabvės.

Mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio universitetu.

Šiemet prie mokyklos organizavimo prisidėjo Juodosios jūros regioninio bendradarbiavimo fondas, JAV Komercijos departamentas, ESBO Demokratinių institucijų ir žmogaus teisių biuras, Taivano fondas demokratijai, „Transparency International“ pasaulinis sekretoriatas kartu su Vokietijos Federaliniu užsienio reikalų biuru.