Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) Tarptautinio verslo programos studentė ir Šiaulių moterų krepšinio komandos „Šiauliai“ žaidėja Enrika Matiukaitė aktyviu sportu užsiima jau 10 metų. Enrika užaugo sportininkų šeimoje, vaikystėje ji išbandė nemažai būrelių, o krepšiniu susidomėjo tėčio dėka. Žaidimas patiko jau nuo pirmos treniruotės. Taip Enrika susiejo savo gyvenimą su krepšiniu. Moksleivių lyga, Lietuvos rinktinė, galimybė atstovauti savo šaliai… Krepšinis tapo ne tik darbu ir pragyvenimo šaltiniu, bet suteikė galimybę mėgautis pačiu procesu.


     
Studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje Enrika nusprendė dėl kelių priežasčių: siekti išsilavinimo gimtajame mieste patogu, be to, iš pažįstamų žmonių, studijuojančių šioje aukštojoje mokykloje, ji išgirdo daug gerų atsiliepimų. Kadangi Enrikai nuo mažų dienų kirbėjo mintis kurti savo verslą, kad įgyvendintų svajonę, ji pasirinko Tarptautinio verslo studijas. Sportininkė taip pat yra ir Šiaulių valstybinės kolegijos merginų krepšinio komandos narė. Enrika nusiteikusi žaisti krepšinį tiek, kiek jai leis sveikata, o ateityje, baigusi mokslus, ji norėtų įkurti savo verslą.
     
Studijuojanti Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėja nespalvina visko rožinėmis spalvomis – buvo dienų, kai rytinės treniruotės ir paskaitos vykdavo tuo pačiu metu. Visur suspėti nėra lengva, bet norint tikrai pavyksta. Planuoti savo laiką Enrika išmoko dar mokydamasi mokykloje, kai reikėjo derinti pamokas ir krepšinį. Be to, sportininkė džiaugiasi, kad jos dėstytojai tikrai labai geri ir supratingi, atsižvelgia į visas aplinkybes, padeda ir palaiko. Taip šiek tiek laiko lieka ir laisvalaikiui, kurį Enrika skiria artimiesiems ir draugams.

Priėmimo klausimais galite kreiptis jau dabar. Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai stojančiuosius konsultuoja šiais kontaktais: telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Stojantiesiems aktuali informacija skelbiama ŠVK svetainės skiltyje Priėmimas.