Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad pranešimus skaitė per 100 dalyvių. Konferencija „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“ organizuojama jau trečią kartą, kasmet ji sulaukia didelio studentų susidomėjimo.

Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Ingrida Vaičiulytė, sveikindama prisijungusius dalyvius, akcentavo, kad mokslo renginys subūrė atstovus iš 7 šalių: Baltarusijos, Ispanijos, Latvijos, Lietuvos, Portugalijos, Turkijos ir Ukrainos.

Pasak I. Vaičiulytės, aukštojo mokslo diplomo siekiantis žmogus turi būti kūrybiškas, inovatyvus, todėl mokslinius darbus populiarinantys renginiai yra ypač svarbūs. Dekanė pabrėžė, kad Šiaulių valstybinėje kolegijoje sudaromos galimybės maksimaliai atsiskleisti svarbiausiam ištekliui – atsakingiems ir versliems žmonėms.

„Net ir pandemijos laikotarpiu mokslinė veikla nesustojo, šiandien jaunieji tyrėjai pristatys savo pranešimus ir tyrimus itin reikšmingomis temomis. Džiugu, kad jiems rūpi naujosios technologijos, inžinerijos perspektyvos, ekonominiai aspektai, verslo iššūkiai ir kitos šiandieninės aktualijos“, – kalbėjo I. Vaičiulytė.

Verslo ir technologijų fakultete organizuota konferencija neabejotinai skatina ir populiarina studentų mokslinius tiriamuosius darbus, sudaro galimybę aptarti baigiamuosiuose, kursiniuose darbuose, projektuose atliktus tyrimus. Tikimasi, kad dalis konferencijoje pristatytų idėjų peržengs pranešimų temas – bus pritaikytos praktikoje, taps postūmiu verslui.

Po plenarinio posėdžio darbą pradėjo devynios sekcijos, jose savo pranešimus pristatė Šiaulių valstybinės kolegijos ir partnerių institucijų atstovai.

Domina studijos Šiauliuose? Susisiekime! Stojančiuosius konsultuojame telefonu  8 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt.