Šiaulių valstybinėje kolegijoje (ŠVK) dėstytoju dirbančio Dovydo Gedrimo kelią link to, ką jis veikia dabar, galima pavadinti pavyzdiniu.
 
Vykęs studijų pasirinkimas
 
Į Šiaulių valstybinę kolegiją Dovydas įstojo 2010 metais. Jis prisimena, kad tuo metu dar gerai nesuvokė, ką norįs studijuoti, todėl tarp pasirinkimų įrašė kelias studijų programas. Viena iš jų buvo Kineziterapija būtent Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Aukštąją mokyklą Dovydas rinkosi ir dėl gyvenamosios vietos. Gyvenančiam Šiauliuose atrodė savaime suprantama čia ir studijuoti. Paskutiniame priėmimo etape paaiškėjo, kad Dovydas tapo Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomos Kineziterapijos programos studentu.
 
Į tuometinį studentą Dovydą Gedrimą žvelgdamas jau dėstytojo Dovydo Gedrimo akimis lektorius prisimena studijų metais buvęs stropus ir pareigingas. Kurso draugai jį išrinko grupės seniūnu. Studijuojamas dalykas domino, todėl jau tuo laiku nemažai dalyvauta konferencijose, skaityta pranešimų kursinio ir baigiamojo darbų temomis.
 
Iš aktyvaus studento – į motyvuotą dėstytoją ir nuoširdų specialistą
 
Natūralu, kad tiek daug iš studijų ėmęs studentas savo susidomėjimą kineziterapija realizuoja jau dirbdamas savo alma mater dėstytoju.
 
Lektorius Dovydas Gedrimas studentams dėsto fizioterapiją, masažo pagrindus, chirurginių, ortopedinių, traumatologinių ligų kineziterapiją, bendrąją kineziterapiją. Dovydo teigimu, jam labiausiai patinka praktinės paskaitos ir užsiėmimai, kur galima parodyti ir išmokyti studentus praktinių įgūdžių, būtinų kasdieniame darbe.
 
Įdomiausios ir artimiausios temos yra iš chirurginių, ortopedinių, traumatologinių ligų kineziterapijos dalyko, tačiau dėstytojas sako besistengiąs visų dėstomų dalykų paskaitose įtraukti įdomių situacijų ar patarimų iš praktikos. Jam taip pat labai patinka bendravimas su studentais, nuolatinis tobulėjimas.
 
Studijų medžiagą reikia vis atnaujinti, patobulinti, todėl Dovydas prisipažįsta, kad  seminaruose dalyvauja ne tik kaip kineziterapeutas, bet ir kaip dėstytojas. Kitaip tariant, semdamasis žinių ir įgūdžių pats, jis visą laiką galvoja, ką iš konkrečios temos galėtų pademonstruoti paskaitų metu Šiaulių valstybinės kolegijos studentams ar Šiaulių profesinio rengimo centro, kuriame moko masažo subtilybių, moksleiviams. Su klausytojais Dovydas Gedrimas savo žiniomis taip pat dalijasi Kolegijai priklausančiame Neformalaus ugdymo centre. Visos teorinės žinios praktiškai patikrinamos ir dirbant regbio klubo „Šiauliai“ kineziterapeutu.
 
 
Dovydas prisipažįsta, kad kineziterapeutu jis (iš)lieka ir namuose, kai namiškiams reikia padaryti masažą ar patarti, kokie pratimai padėtų turint įvairių problemų.
 
Specialisto patarimus neprašomas pašnekovas dalija retai – juk žmonės kartais ir nenori girdėti apie, pavyzdžiui, netaisyklingą laikyseną, kitas problemas. Kita vertus, Dovydas Gedrimas savo žinių ir įgūdžių negaili. Jeigu kas nors tik paklausia jo, profesionalaus kineziterapeuto, patarimo, Dovydas visada stengiasi atsakyti ir padėti.
 
Domina studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Susisiekime! Stojančiuosius konsultuojame telefonu 8 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt.