„Esu ne kartą girdėjusi, kad studijų metai būna įsimintiniausi gyvenime, tačiau tuo abejojau tol, kol pati neįsitikinau“, – sako ŠVK alumnė Agnė Kuznecova. 

Agnė atskleidė, kad Šiaulių valstybinę kolegiją pasirinko paskatinta savo mokytojos. 

„Tuo metu visiškai nieko nežinojau apie šią aukštąją mokyklą, tačiau pasiėmiau draugę į parankę ir nuėjau. Taip abi kartu 2011 metų rugsėjo 1-ąją dieną įžengėme pro Sveikatos priežiūros fakulteto duris – žinių ir naujo gyvenimo etapo link“, – prisimena A. Kuznecova. 

Dabar Agnė sako, kad labai džiaugiasi, jog paklausė mokytojos ir pasirinko būtent šią aukštąją mokyklą. 

„Jau prabėgo 6 metai po studijų baigimo, aš galiu drąsiai teigti, kad tai buvo GERIAUSIAS laikas. Metai buvo kupini tiek pakilimų, tiek nuosmukių, bet čia atradau Save!“, – emocijomis dalijasi alumnė.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje Agnė baigė Bendrosios praktikos slaugos studijų programą, tačiau, anot pašnekovės, jau studijų metais išryškėjo jos gebėjimai ir vadybos, renginių organizavimo srityse, labai praverčiantys šiandieniniame darbe. 

Agnė džiaugiasi – studijos jai atvėrė plačią darbo rinką. 

„Džiaugiuosi, kad iki šiol puikiai sutariame tiek su Sveikatos priežiūros fakulteto dekane Ginta Gerikaite, tiek su visa aukštosios mokyklos akademine bendruomene. Noriu paskatinti esamus ir būsimus ŠVK studentus, kad jie būtų drąsūs ir iniciatyvūs, išnaudotų visas tobulėjimo galimybes!“.

Domina studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Susisiekime! Stojančiuosius konsultuojame telefonu 8 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt.