Žurnalą „Kur stoti 2021“ galite įsigyti visuose prekybos centruose, spaudos kioskuose ir knygynuose, o prenumeratoriams atkeliaus tiesiai į namus. Taip pat žurnalą galite užsisakyti internetu (pristatymas nemokamas). Nuoroda užsakymui: https://www.kurstoti.lt/?eshop

Ką rasite žurnale?

Ar nesitraukianti pandemija, netikėtai ilgas nuotolinio mokymosi laikotarpis turės įtakos šių metų priėmimui į aukštąsias mokyklas? Kaip šiemet bus skaičiuojamas konkursinis balas? Ką svarbu žinoti šiemet, renkantis studijas ar aukštąją mokyklą? Apie tai – interviu su Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) prezidentu profesoriumi Pranu Žiliuku.

Naujajame žurnale „Kur stoti 2021“ apžvelgtos kokios naujovės laukia stojančiųjų 2021 metais, pateiktos universitetų ir kolegijų priėmimo taisyklės, konkreti kiekvienos specialybės konkursinio balo sandara, atskirieji priėmimai, priėmimo etapų datos, dokumentai, studijų kainos, tarptautinių užsienio kalbų egzaminų įvertinimai, 3 testai, profesinių mokyklų skiltis ir dar daug visko.

Žurnale rasite visus Lietuvos universitetus, kolegijas ir profesines mokyklas: visų jų studijų programas į kurias šiemet galite stoti. Nagrinėjant atskirus universitetus, kolegijas ar atskiras programas, sunku pamatyti visą paveikslą – ką gali veikti gyvenime – kokios būna specialybės, ką gali studijuoti. Žurnale pateiktos visos specialybės, tad galima pamatyti bei pagalvoti apie variantus, kurių gal būt dar nesvarstėte.

Žurnale taip pat aprašytos visos studijų programos – ką studijuosite, jei pasirinksite vieną ar kitą studijų programą. Sužinosi ne tik programos pavadinimą, bet galėsite suprasti ir kokius konkrečiai dalykus mokysitės ketverius artimiausius metus, pamatysite, kuo skiriasi panaši specialybė vienoje ar kitoje vietoje.

Konkursinio balo intriga – kaip buvo pernai?

Leidinyje taip pat pateikti aukštųjų mokyklų konkursiniai balai, su kuriais stojantieji pernai įstojo į vieną ar kitą studijų programą, t.y. koks pernai buvo minimalus stojamasis balas.

Kodėl verta įsigyti šį žurnalą?

Jame rasite aiškiai pateiktą patikimą informaciją, viską vienoje vietoje – apie šių metų stojimą, su visais konkursiniais balais, kainomis, vietomis, datomis ir galimybėmis.

Visa tai ir dar daugiau rasite tik žurnale „Kur stoti 2021“.