Gegužės 20 d. nuotoliniu būdu vykusiame renginyje į savo alma mater trumpam sugrįžo daugiau nei 100 įvairių studijų programų alumnų.

Šiaulių valstybinė kolegija į ŠVK alumnų dieną 2021 kvietė abiejų fakultetų (Verslo ir technologijų bei Sveikatos priežiūros) alumnus, norinčius pasidalinti studentiškų dienų prisiminimais, pabendrauti su kurso draugais ir dėstytojais, sužinoti, kaip keičiasi aukštoji mokykla.

Renginio dalyvių geografija labai plati: sulaukta svečių iš Kauno, Kėdainių, Palangos, Šiaulių, Vilniaus, Norvegijos, Portugalijos, Vengrijos.

ŠVK alumnų dieną 2021 vedusi Bendrosios praktikos slaugos programos studentė ir Sveikatos priežiūros fakulteto Studentų atstovybės pirmininkė Aistė Dambrauskaitė pabrėžė, kad visi tie, kurie baigė kolegiją, čia yra visada laukiami. Aistė išreiškė viltį, kad kitas alumnų susitikimas jau galės įvykti gyvai.

Renginio dalyvius pasveikino ŠVK direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė. Direktorė pasidžiaugė susirinkusiu gausiu alumnų būriu, priminė, kad kiekvienas aukštosios mokyklos absolventas, baigdamas studijas, kartu išsineša ir dalelę prie jo augimo prisidėjusių žmonių širdies.

Kolegijos vadovė pakvietė alumnus papasakoti, kaip jiems sekasi būti ŠVK ambasadoriais, savo sėkmės istorijomis ir sąžiningu darbu skleisti žinią apie aukštąją mokyklą, palinkėjo sveikatos ir stiprybės, gebėjimo kilti vis aukštyn ir siekti daugiau.

Fakultetuose įvykusius ir tebevykstančius pokyčius pristatė jų vadovės. 

Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė pakvietė virtualiai pasivaikščioti po fakulteto erdves, papasakojo apie studentų ir dėstytojų veiklas.

Verslo ir technologijų fakultetui vadovaujanti dr. Ingrida Vaičiulytė taip pat pademonstravo, koks pagražėjęs ir dar modernesnis yra fakultetas, pasidalijo kitomis naujienomis, kartu su Automatikos ir elektros inžinerijos studijų programos alumnu Mantu Tamučiu prisiminė studijų laikais nelengvomis laikytas, bet dirbant labai praverčiančias matematikos paskaitas.

Renginio dalyviai iš dekanių pateiktų nuotraukų ir pasakojimų galėjo įsitikinti, kad abiejuose fakultetuose pokyčiai vyksta septynmyliais žingsniais: tobulėja studijų bazė, dar labiau plečiamos studentų galimybės tapti gerais specialistais.

Alumnų vardu kalbėjusi Bendrosios praktikos slaugos programos alumnė Agnė Kuznecova ne tik pasidžiaugė prisiminimais, bet ir paragino alumnus burtis, kartu organizuoti daugiau veiklų.

Visiems ŠVK alumnų dienos 2021 svečiams buvo skirtas efektyvumo ir komandinės elgsenos trenerės Lianos Mogišaitės pranešimas „Kaip padėti išlikti mūsų smegenims „jaunoms?“, kuris užbaigė bendrąją susitikimo dalį. 

Po pranešimo alumnai pokalbius tęsė Sveikatos priežiūros fakulteto bei atskirų Verslo ir technologijų fakulteto katedrų grupėse.

Nuotoliniu būdu įvykęs renginys suteikė daug šiltų emocijų jo dalyviams – Šiaulių valstybinės kolegijos alumnams, dėstytojams ir darbuotojams.

www.svako.lt