Šiaulių valstybinė kolegija – palyginti nedidelė, tačiau stabili aukštoji mokykla.

1. Nemažai žmonių, besirenkančių Šiaulių valstybinę kolegiją, išskiria akcentus, kurie jiems svarbūs: galimybė studijuoti Šiauliuose dažnai reiškia pasirinkimą mokytis arčiau namų, atsinaujinančiame, patogiame ir modernėjančiame mieste. Kviečiame pasinaudoti visomis mažesnio miesto galimybėmis! Juolab, kad esame įsikūrę patogioje vietoje, svarbūs objektai, kiti miestai ar net kitos šalys yra iš tiesų lengvai pasiekiami.

2. Stojantiesiems 2021 m. bendrajame priėmime aukštoji mokykla siūlo platų (net 20!) studijų programų pasirinkimą: informatikos, inžinerijos, socialiniai ir sveikatos mokslai, verslo ir viešoji vadyba – išsirink, kas tau patinka ir tinka!

3. Būtent todėl, kad Šiaulių valstybinė kolegija įsikūrusi ketvirtame pagal dydį Lietuvos mieste, lemia, kad kiekvienam šios įstaigos studentui gali būti skiriamas didesnis dėmesys. Aukštosios mokyklos atstovai džiaugiasi galėdami pasiūlyti puikias studijų sąlygas ir motyvuojančią aplinką.

4. Studijoms amžius – ne riba! Šiaulių valstybinė kolegija nuolat akcentuoja, kad šiais laikais studijuoti niekada nėra vėlu. Ir tai ne tik žodžiai: vyriausi dabartiniai ŠVK studentai yra perkopę 60 metų. Šie žmonės džiaugiasi, kad jie yra gyvas pavyzdys, įrodantis, jog tobulinti įgūdžius, įgyti naują profesiją galima visada. Juk neatsitiktinai šiais laikais dažnai viešojoje erdvėje yra minima ir mokymosi visą gyvenimą koncepcija.

5. Šiaulių valstybinė kolegija neabejoja, kad kiekvienam studentui ypatingai svarbi tarptautinė patirtis, todėl savo bendruomenės narius Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrius kviečia aktyviai naudotis mainų programos „Erasmus+“ siūlomomis galimybėmis – vykti į užsienio šalis atlikti praktikos, studijuoti svetur ar, jau turint profesinio bakalauro diplomą, pasinaudoti galimybe atlikti absolvento praktiką svečioje šalyje.

6. Turbūt niekas nepaneigs, kad studijų metai gali būti patys gražiausi, įsimintiniausi… Žinoma, pirmiausia to turi norėti pats studentas. Šiaulių valstybinė kolegija stengiasi studentams suteikti kuo daugiau galimybių visapusiškai išreikšti save: jie kviečiami aktyviai leisti laisvalaikį, prisijungti prie ŠVK sporto komandų, tapti muzikos grupės „Studijozai“ nariais, dalyvauti miesto kultūriniame ir socialiniame gyvenime.

7. Šiaulių valstybinė kolegija – neatsiejama regiono dalis. Aktyviai bendradarbiaujama su darbdaviais, socialiniais partneriais, Šiaulių miesto ir aplinkinių rajonų savivaldybėmis, todėl aukštoji mokykla gali pasidžiaugti rezultatyviais bendrais projektais, parama studentams.

ŠVK – daugiau nei studijos!

Stojančiuosius konsultuojame telefonais  8 615 97 114, (8 41) 52 37 69, el. paštu priemimas@svako.lt.