Šiaulių valstybinėje kolegijoje jau baigtos pasirašyti bendrojo priėmimo papildomo etapo studijų sutartys – norinčius tapti aukštosios mokyklos bendruomenės dalimi kviečiame suskubti ir dalyvauti tiesioginiame priėmime į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Iš viso jau yra pasirašytos 349 studijų sutartys.

Didžiausios studentų grupės šiuo metu suformuotos šiose studijų programose: Socialinis darbas, Bendrosios praktikos slauga, Organizacijos komunikacija ir rinkodara, Buhalterinė apskaita ir Informacijos valdymas.   

Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai pastebi, kad į kolegijas drąsiai stoja ne tik šių metų abiturientai, bet ir vyresni asmenys, siekiantys įgyti aukštojo mokslo diplomą.

Stojantieji ir visi tie, kurie norėtų studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje, bet kol kas dar abejoja dėl savo galimybių, kviečiami konsultuotis ir tapti aukštosios mokyklos bendruomenės dalimi.

Stojančiuosius konsultuojame telefonais  8 615 97 114, (8 41) 52 37 69, el. paštu priemimas@svako.lt ir kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, Šiauliai). Dėl konsultacijų Kolegijoje kviečiame susiderinti iš anksto nurodytais kontaktais. Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00 val., V 8.00–15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45. Kolegijos lankytojai privalo dėvėti veido kaukes, laikytis saugaus atstumo.

ŠVK – daugiau nei studijos! Išsirink, kas tau patinka ir tinka!

www.svako.lt