Kviečiame visus, kam aktuali susitikimo tema, į online mokymus, kuriuos ves įmonės „RNDV group“ atstovas Giedrius, dirbantis su studentais ir moksleiviais įvairiais jų ugdymo klausimais.

Numatoma paskaitos trukmė – apie 1,5 val.

Dalyvių registracijos nuoroda: https://forms.gle/JuA863DA1XyFYCAT6.

Kodėl tema apie tikslus? Daug garsių, sėkmę pasiekusių žmonių sutinka su teiginiu, kad gyvenimo prasmė yra nuolatinis augimas, tobulėjimas. Norint tobulėti, reikia žinoti, kuria linkme judama. Todėl tikslų formavimas yra pagrindinis augimo įrankis. Kuo anksčiau išmoksime šiuo įrankiu naudotis, tuo greičiau sužinosime, ko norime, ir pasieksime tikslą.

Bendžaminas Franklinas rašė: „Ar tu vertini gyvenimą? Tuomet leisk jį tik tiems dalykams, dėl kurių gyvenimas ir yra duotas“.

Vertė ir kiekis to, ką tu pasieksi, gali būti apibrėžti laiku, kurį praleisi siekdamas. O kaip mes praleidžiame savo laisvą laiką?

Dalyvių laukia įdomus pokalbis ir praktinės užduotys!

„RNDV group“ (https://rndvgroup.eu/lt/) –  elektros instaliacijos įmonė, turinti įvairių projektų visoje Europoje ir ne tik. Didžioji dalis įmonės darbuotojų yra elektrikai. Kiekvienais metais „RNDV group“ atstovai lanko įvairias mokymo įstaigas, kuriose yra rengiami šios srities specialistai, pristato savo organizaciją ir joje siūlomas darbo galimybes.

Susitikime pasikalbėti apie tikslus ir karjeros perspektyvas!

www.svako.lt

ŠVK – daugiau nei studijos!