Šiaulių valstybinėje kolegijoje balandis turtingas mokslinių konferencijų.

Balandžio 13 dieną nuotoliniu būdu vyko tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „STUDENTAS. SVEIKATA. MOKSLAS 2022“, balandžio 14 dieną kelių šalių mokslininkai bendravo hibridiniu būdu vykusioje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Aukštasis mokslas – sumanaus regiono darniam vystymuisi“.

Mėnuo pabaigtas balandžio 28 dieną nuotoliniu būdu vykusioje tarptautinėje studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“.

Konferencijos dalyvius pasveikino Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Ingrida Vaičiulytė. Fakulteto vadovė pabrėžė, kad aukštasis mokslas yra susijęs su kūrybiškumu, inovatyvumu, atvirumu naujovėms, o mokslinės konferencijos kaip tik ir įkvepia studentus būti aktyvius, skatina bendradarbiavimą.

Tradicinėje konferencijoje pranešėjai iš įvairių užsienio ir Lietuvos aukštųjų mokyklų diskutavo apie naujausias technologijas inžinerijos moksluose, išmaniųjų technologijų santykį su aplinka, teorinius ir praktinius ekonomikos, finansų bei apskaitos srities aspektus, inovacijas ir tvarų verslą, vadybą, informacijos ir komunikacijos raišką informacinėje visuomenėje.

Plenariniame posėdyje ir aštuoniose sekcijose, kuriems vadovavo dėstytojai ir studentai, buvo perskaityta daugiau nei septynios dešimtys pranešimų.

Pranešimų tema parengti straipsniai bus publikuojami (elektronine forma) konferencijos straipsnių rinkinyje.

Daugiau aukštosios mokyklos naujienų – www.svako.lt.