Esame socialiai atsakinga ir pažangi aukštojo mokslo institucija, pripažinta už novatorišką požiūrį į mokslu grįstas studijas ir poveikį sumanaus regiono augimui.

Aukštosios mokyklos bendruomenė įsitikinusi, kad čia kiekvienam asmeniui turi būti sukurta tobulėjimui ir asmeniniam augimui palanki erdvė. Tai tinka kalbant ir apie studentus, ir apie visus kolegijoje dirbančius žmones…

Augimas būtinas kiekvienam, siekiančiam visaverčio gyvenimo, trokštančiam planuoti, kurti ateitį, siekti užsibrėžtų tikslų, svajonių. Be abejonės, svarbią vietą žmogaus augimo procese užima ir mokslas, kuris gali suteikti galimybių būti konkurencingesniam darbo rinkoje, labiau pasitikėti savimi.

Patirtys – tai, ką kasdien kuriame kasdienybėje, būdami tarp žmonių.

Įvairiapuses patirtis siūlome ir mes, kviesdami rinktis aukštąjį mokslą Šiauliuose!

Šiaulių valstybinė kolegija – valstybinė aukštoji mokykla, vykdanti daugiau nei 20 studijų programų, rengianti informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos mokslų krypčių grupių specialistus ir teikianti profesinio bakalauro laipsnį.

Aukštojo mokslo erdvėje kuriame asmenybę auginančias patirtis, vykdydami daugiakryptes į praktinę veiklą ir ateities kompetencijas orientuotas studijas, prieinamas esamiems ir būsimiems profesinės veiklos lyderiams. Mūsų bendruomenė – studentai, dėstytojai, darbuotojai, absolventai, partneriai – prisideda prie žinių kūrimo ir perdavimo, įgalindami mokymosi visą gyvenimą ir inovacijų kūrimo perspektyvas.

ŠIAULIŲ VALSTYBINĖS KOLEGIJOS VERTYBĖS

Veikimas kartu (bendradarbiavimo kultūra) yra pagrindinis mūsų variklis, leidžiantis tobulinti veiklą, pasiekti visus išsikeltus tikslus ir uždavinius. Veikdami kartu su bendruomene ir partneriais, dalijamės patirtimi ir idėjomis, puoselėjame tarpusavio pagarbą, auginame kritiškai mąstančias ir kūrybingas asmenybes. Bendradarbiavimo kultūra stiprina mūsų potencialą augti, kurti ir tobulėti.

Veržlumas mums padeda sužadinti bendruomenės motyvaciją, sutelkti dėmesį į galimybes ir ateitį. Suvokdami būtinybę veikti kintančiomis ir neapibrėžtomis sąlygomis, drąsiai priimame iššūkius kaip galimybę inicijuoti ir įgyvendinti tvarius pokyčius, prisiimti lyderystę savo veiklos srityse.

Atsakomybę suvokiame kaip teisę ir pareigą suprasti, kaip mūsų sprendimai ir veiksmai gali paveikti kolegas, draugus, partnerius ir visą visuomenę. Nuolat mokydamiesi ir stengdamiesi kliūtis paversti sėkme, kiekvienas prisiimame atsakomybę už save, kitus ir bendruomenę.

Tapk Šiaulių valstybinės kolegijos studentu jau dabar!

Bendrojo priėmimo pagrindinio etapo prašymų teikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyks iki liepos 25 d. 12 val.

Nauja ŠVK studijų programa – Odontologinė priežiūra – šiemet nebus teikiama bendrajame priėmime, tačiau į ją galima įstoti tiesioginio priėmimo metu. Tie, kurie nori studijuoti šią paklausią ir perspektyvią studijų programą, kviečiami susisiekti el. paštu priemimas@svako.lt.

Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems šiemet siūlo 20 studijų programų sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Stojančiuosius kviečiame konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt.