Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijų programos studentė Greta Strelkauskaitė sako, kad studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje jai suteikė daug patirties, naujų išbandymų.
 
Studentė aktyviai įsitraukė į kolegijos gyvenimą ir susirado naujų draugų.
„Visa patirtis besimokant suteikė man galimybė surasti darbą pagal specialybę jau studijų metu. Įsitikinau, kad tai tikrai man! Šią studijų programą pasirinkau todėl, kad visuomet buvau komunikabili, nebijojau bendravimo, labai patiko organizuoti įvairias veiklas“, – pasakoja Greta.
 
Gretos teigimu, kolegijos dėstytojai ne tik suteikė daug specialybės žinių, bet ir dalijosi patirtimi, padėjo gyvenimiškais klausimais. Studentė džiaugiasi, kad gali visas įgytas žinias pritaikyti praktiškai.
 
„Studentams yra suteikiama galimybių įsitraukti į įvairias iniciatyvas, susijusias ne vien tik su kolegija, bet ir su miestu. Tai jiems leidžia į viską žvelgti plačiau ir realizuoti save.
 
Jeigu ir tau organizacijos komunikacijos ir rinkodaros specialisto darbas atrodo įdomus, daugiau apie šią programą sužinosi čia: https://bit.ly/RinkisOKR_SVAKO.
 
Priėmimas įsibėgėja! Stojančiuosius kviečiame konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt
 
ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!