Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studentė Ernesta Zakaitė sako, kad gali tik geriausiais žodžiais atsiliepti apie studijas ir savo aukštąją mokyklą – Šiaulių valstybinę kolegiją.
 
„Kadangi turiu judėjimo negalią ir gyvenu ne Šiauliuose, mokytis ir atrasti vietą, kurioje galėčiau realizuoti save, nėra lengva. Labai džiaugiuosi, kad Šiaulių valstybinė kolegija visiems suteikia galimybių mokytis pagal poreikius – nuotoliniu būdu arba pagal laisvą studijų grafiką.“
 
Ernesta taip pat džiaugiasi, kad aukštosios mokyklos erdvės ir visa aplinka yra pritaikytos neįgaliesiems.
 
 
„Dėstytojai supratingi, motyvuoti ir puikiai išmano savo darbą. Jie ne tik padeda sužinoti naujų specialybės dalykų, bet ir suteikia praktinių žinių, dalijasi patirtimi. Esu laiminga, kad pasirinkau būtent šią vietą ir šias studijas!“ – savo sprendimu studijuoti Šiauliuose neabejoja Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studentė.
 
Daugiau apie šią studijų programą gali sužinoti čia: https://bit.ly/OKR_SVAKO2022.
 
 
Stojantieji kviečiami konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnyba dirba centriniuose kolegijos rūmuose (Aušros al. 40, Šiauliai).
 
ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!