Mūsų universitetas duris atvėrė tūkstantmečių sandūroje – 1999 m. Buvome maži, buvome... kitokie nei dauguma aukštojo mokslo mokyklų Lietuvoje. Mūsų ambicijos peraugo mus, o mes pralenkėme savo lūkesčius. Praėjus  keturiolikai veiklos metų pasiekėme savo tikslą – tapome geriausiu verslo universitetu Lietuvoje, gerbiamu ir svarbiu tarptautinės aukštojo mokslo bendruomenės nariu.
 
Šiandien mes didesni ir stipresni nei bet kada anksčiau. Tačiau vis dar esame kitokie... Keičiamės kartu su verslo rinka, technologijomis, žengiame koja kojon su inovacijomis. Mes nebijome laužyti tradicinio mokslo taisyklių ir kurti naujų, būdingų ateities universitetui. Mes nemokome studentų, mes padedame jiems įgyvendinti savo karjeros tikslus. Mūsų universitete mokosi geriausi, bet mes nesijaučiame atlikę savo darbo tol, kol mūsų studentai netampa geresni už mus.
 
Ateikite į ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Atvirų durų dienas „Atverk duris į ateitį! Universitetas: studijos, profesija, karjera“ ir pamatykite, kur gimsta lyderiai ir ateities verslas.
 
Atvirų durų dienos vyks balandžio 5 dieną Vilniuje, balandžio 12 dieną – Kaune. Programoje jūsų laukia pažintis su universiteto rektoriumi, studijų programų pristatymas, susitikimai su profesijų atstovais ir nuomonių lyderiais, baigusiais ISM, paskaitos bei siurprizai. 
 
 
 
 
 
RENGINYS NEMOKAMAS!
 
 
Jei kyla klausimų - kreipkitės:
E. paštas: migle.rimeike@ism.lt
Telefonas: (8 611) 32839