Kas per  #$%^&  yra Design Thinking?
 
Design Thinking yra tarpdisciplininis būdas spręsti problemas gilinantis į vartotojo poreikius. Komandos, sudarytos iš įvairių sričių specialistų bendromis jėgomis kuria produktų, paslaugų ar procesų inovacijas.
Metodika išplitusi po visą pasaulį daugelyje institucijų jau tapo gyvenimo būdu. Ryškiausius pavyzdžius galima rasti Silicio slėnyje, Stanfordo Unversiteto Dizaino Institute, pasaulyje pripažintose konsultacinėse kompanijose, tokiose kaip IDEO, Europos Design Thinking tinkle.
 
Design Thinking sujungia įvairias praktikas ir įrankius iš skirtingų sričių. Atskiri metodai sujungti į vieną procesą tapo puikiu įrankiu idėjoms kurti, bei užtikrinti, kad naujovės būtų naudingos ir trokštamos iš kliento perspektyvos, bei efektyvios, profesionalios ir išskirtinės iš tiekėjo perspektyvos.
 
O paprastais žodžiais!?
 

Įsivaizduokite dvi kavinukes įsikūrusias vieną šalia kitos, toje pačioje gatvelėje. Jų stilius panašus, kava vienoda ir netgi kaina nesiskiria. Tačiau vienoje – išsirikiavusi klientų eilė, o kita – stovi pustuštė. Design Thinking yra metodas padedantis surasti veiksnius, dėl kurių klientai taip elgiasi.

Šiais laikais paslaugų ir produktų galybė – nesuskaičiuojama. Atrodo, kad jau viskas sukurta. Tačiau vis atsiranda kompanijų, kurios pasirodo originaliai ir nuspėja idėjas, kurių reikia klientui, moka jį nustebinti. Design Thinking yra metodas, kuris padeda įsiklausyti į klientus ir rasti atsakymus net į neužduotus klausimus.
 
Šiandien nerastume įmonės, kuri deklaruotų, jog naujovės jiems nerūpi. Tačiau kiek įmonių imasi konkrečių veiksmų, kad augintų savo kūrybingumą, girdėtų vartotoją ir bent pasivytų dideliais šuoliais besivystančias inovatyviausias kompanijas?
 
Kviečiame dalyvauti vienos dienos sesijoje ir išbandyti tai patiems praktinėse sesijose!
 
Registruokitės į vienos dienos sesijas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ČIA >>>.
 
RENGINYS NEMOKAMAS!
Vietų skaičius ribotas.
 
DAUGIAU INFORMACIJOS: www.iseekmore.lt/dt2014 
 

 

 

SESIJOS VYKS:
 
-spalio 27 dieną Klaipėdoje;
-spalio 28 dieną Šiauliuose;
-spalio 29 dieną Kaune;
-spalio 30 dieną Vilniuje;
-spalio 31 dieną Panevėžyje.
 
Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt arba (8 5) 212 3960.
 
Registruokitės į vienos dienos sesijas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ČIA >>>.

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.iseekmore.lt/dt2014