ISM Atvirų durų diena, tai  puiki proga sužinoti, kodėl verta studijuoti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Renginio metu sužinosite visą svarbiausią informaciją apie studijas, asmeninėse konsultacijose gausite atsakymus į visus klausimus ir interaktyvios programos metu gerai praleisite laiką.

Šiais metais moksleivių lauks interaktyvios paskaitos, kurių metu dėstytojų ir studentų pagalba moksleiviai galės praktiškai prisiliesti prie studijų ir išsirinkti labiausiai patinkančią studijų programą. – sakė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studijų priėmimo vadybininkė Akvilė Būdvytytė.

Renginio metu moksleivių galės dalyvauti ne tik interaktyviose paskaitose, bet ir orientaciniame žaidime „ISM labirintas“, kurio metu moksleiviai turės galimybę kūrybiškų užduočių pagalba susipažinti su universitetu iš vidaus, pamatyti erdves ir pajausti universiteto atmosferą.

 „Kiekvienas atvykęs į renginį atras atsakymus į bet kurį klausimą ,kadangi viso renginio metu moksleiviai turės galimybę dalyvauti individualiose konsultacijose priėmimo ir studijų klausimais“ - patikino A. Būdvytytė

Kol moksleiviai dalyvaus interaktyvioje programoje tėvelių ir karjeros konsultantų lauks įdomios paskaitos.

Paskaita tėveliams : „Kaip gimsta inovacijos?“                              
Lektorius Ugnius Savickas, (13:00 – 14:30, 309 aud.)
 
Paskaita karjeros konsultantams: “Kaip konstruktyviai konsultuoti moksleivius ir padėti jiems rasti teisingus atsakymus?“
Lektorė Birutė Ruplytė, (13:00 – 14:30, 310 aud.)
 

Negalite apsispręsti, ką ir kur norėtumėte studijuoti? Trūksta informacijos apie priėmimo sąlygas ir reikalavimus? Laukiame Jūsų vasario 21 dieną, 10:30 val. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Atvirų durų dienose "Galimybių pasaulis iš arti".

Kviečiame užsiregistruoti į renginį jau dabar: http://www.ism.lt/ADD2015
ISM Atvirų durų dienos programą galima rasti: http://www.ism.lt/atvirosdurys2015

Daugiau informacijos apie renginį suteiks:
Akvilė Būdvytytė
El. paštas akvile.budvytyte@ism.lt
Tel. (8 616) 10978