Renginio metu moksleiviai ne tik turėjo puikią progą sužinoti, kodėl verta studijuoti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, bet ir galėjo sudalyvauti interaktyviame orientaciniame žaidime „ISM labirintas“.
 
Renginį pradėjo ISM studijų programų vadovai, kurie trumpai pristatė universiteto išskirtinumus bei bakalauro studijų programas. Kaip vieną pagrindinių privalumų dėstytojai išskyrė tai, jog ISM universitete teorija labai arti praktikos. ISM studentai turi puikias galimybes susipažinti ir išklausyti tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinių kompanijų vadovų vedamų paskaitų, spręsti realias verslo užduotis novatoriškoje - tarpkultūrinėje aplinkoje.
 
 
„Didelio dėmesio renginio metu sulaukė naujoji industrinių technologijų vadybos bakalauro programa, kuri yra parengta kartu su Ilinojaus universitetu Čikagoje “, – sakė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų priėmimo vadybininkė Akvilė Būdvytytė.
 
Po bendrojo atvirų durų dienos pristatymo dalyvių laukė orientacinis žaidimas „ISM labirintas“, kurio metu moksleiviai turėjo galimybę kūrybiškų užduočių pagalba susipažinti su universitetu iš vidaus, pamatyti erdves ir pajausti universiteto dvasią. Žaidimo metu dalyviai turėjo aplankyti įvairius punktus išsidėsčiusius po visą universitetą.
 
Moksleiviai aplankė ISM kūrybiškumo studiją, inovatorių bazę, studentų klubus, biblioteką bei kitas universiteto erdves, kuriose turėjo atlikti įvairiausias kūrybiškumo reikalaujančias užduotis ir net sugalvoti šūkį ISM universitetui. Kūrybiškiausio šūkio autorė tapo Kretingos Pranciškonių gimnazijos moksleivė Eglė Dirmeitytė: „All this micro - macro confusion, let the ISM be your solution“.
 
 
Vėliau moksleivių laukė interaktyvios paskaitos, kuriose galėjo išsamiau sužinoti apie savo svajonių specialybę. Susidomėję abiturientai galėjo pabendrauti su studentais, dėstytojais ir absolventais. Dėstytojai pasakojo apie praktinę studijų vertę bei ateities tendencijas, kurios laukia būsimų absolventų. Kuo viena studijų programa pranašesnė už kitą, kokios karjeros perspektyvos, ar sunku gauti stipendiją – aktualiausi klausimai abiturientams.
 
Kol moksleiviai dalyvavo interaktyvioje programoje, tėvelių laukė ISM konsultanto Ugniaus Savicko paskaita apie inovacijų kūrimą ir ateities tendencijas, kurios laukia būsimų studentų studijų metu.
 
Po intensyvios programos moksleiviai susirinko renginio uždaryme kur dalinosi įspūdžiais, bendravo su studentais, o geriausiai pasirodžiusieji orientaciniame žaidime „ISM labirintas“ buvo apdovanoti gausiais prizais.
 
 
Akimirkas iš ISM Atvirų durų dienos rasite čia
 
Negalėjote apsilankyti renginyje? Turite klausimų apie priėmimą ar ISM studijų galimybes? Kviečiame registruotis asmeninei konsultacijai: bs@ism.lt.