Nuo pat pirmųjų dienų ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto misija - ugdyti į sėkmę orientuotų , verslių ir kūrybingų žmonių kartą. Jaunas, dinamiškas ir sparčiai augantis universitetas nuolat skatina iniciatyvius ir gabius jaunuolius prisidėdamas prie įvairių jaunimo organizacijų veiklų bei organizuodamas įvairius projektus ir iniciatyvas.
 
ISM Ambasadorių klubas – iniciatyvių ir kūrybiškų moksleivių klubas
 
Siekiant suburti iniciatyvių, kūrybiškų jaunuolių bendruomenę ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įkurtas ISM Ambasadorių klubas. Klubo veikloje šiuo metu dalyvauja daugiau negu 30 aktyvių moksleivių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės ir kitų miestų.
 
„ISM Ambasadorių klubas, tai puiki erdvė tiek savo kelio beieškančiam moksleiviui, tiek jaunuoliui, kuris nori savo ateitį sieti su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu. Klubo nariai turi ypatingą progą dar būnant mokyklos suole tapti ISM bendruomenės nariais ir žengti pirmus žingsnius link savo svajonės.“ – teigė rinkodaros vadybininkė Marija Vorobjovaitė
 
Ambasadoriai ne tik atstovauja
 
„Būti ISM ambasadoriumi - tai ne tik skleisti žinią apie ISM, bet ir kaskart tobulėti, augti, atrasti naujų bičiulių, mąstyti, planuoti.. Ir dar daug visko! Esu labai patenkinta savo sprendimu, kurį priėmiau užpildydama anketą dėl ISM ambasadoriaus posto!“ – įspūdžiais dalinosi Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos moksleivė Brigita Kavaliauskaitė
 
ISM Ambasadorių klubo nariai ne tik atstovauja ISM savo mokykloje, prisideda prie ISM renginių organizavimo ir viešinimo, bet tuo pačiu dalyvauja kasmėnesiniuose ambasadorių susitikimuose, kuriuose moksleivių laukia išskirtinės ISM dėstytojų ir studentų paskaitos, interaktyvūs užsiėmimai bei aktyviausiųjų apdovanojimai.
 
 
Moksleiviai tapo ISM bendruomenės dalimi
 
Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos moksleivė Kotryna Meidutė, teigė, jog ISM Ambasadorių veikla ją įtraukė dėl noro būti bendruomenės dalimi, kurią vienija bendras tikslas, vizija ir siekiai.
 
Moksleiviai priklausantys klubui aktyviai bendradarbiauja tarpusavyje ir organizuoja viešus renginius ir paskaitas, kas leidžia dar labiau sustiprinti organizacinius įgūdžius bei susipažinti tarpusavyje. Ambasadoriai taip pat turi išskirtinę galimybę praleisti dieną su ISM studentu, dalyvauti paskaitose, studentų užklasinėje veikloje bei pasijusti tikru studentu.
 
ISM Ambasadorius Erikas Tiurinas rekomenduoja prie klubo prisijungti tiems moksleiviams, kurie kūrybiškai žvelgia į bet kurį mokslą: verslą, politiką, finansus, ekonomiką ar technologijas ir nori tapti ISM bendruomenės dalimi dar besimokydami mokykloje.
 
Nori tapti ISM Ambasadoriumi ir atstovauti ISM savo mokykloje?
Kviečiame registruotis ir 2015 m. rugsėjo mėnesį dalyvauti ISM Ambasadorių atrankoje. Registracija: http://www.ism.lt/ismambasadorius
Sekite ISM Ambasadorių veiklą: https://www.facebook.com/ISMAmbasadoriuKlubas
Daugiau informacijos: Marija Vorobjovaitė marvor@ism.lt, (8 611) 47 490