Vaikino biografijoje – daug ryškių ir įsimintinų faktų: kelionių po Indiją patirtis, dalyvavimas įvairiuose socialiniuose ir gamtosaugos projektuose, originalūs pasirodymai su būgnais...

,,Reikia nebijoti įgyvendinti savo  svajonių, nes jos visada atveda ten, kur jaučiamės laimingi. Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme veltui, o senatvėje gailėtumėmės, kad negyvenom taip, kaip norėjom, kaltindami gyvenimo aplinkybes...“ – sako Tomas.

Neseniai Tomas visus dar kartą nustebino savo kūrybišku ir netradiciniu mąstymu, sukūręs unikalų muzikos instrumentą „Erdvinis metalofonas“. Šis instrumentas padarytas iš nebenaudojamo automobilio dujų įrangos – baliono ir suderintas taip, kad būtų galima išgauti neįtikėtino subtilumo skambesį.

Su savo darbu Tomas Karklinis dalyvavo respublikiniame ekodizaino konkurse “Kita forma”. Konkurso dalyviai - gabūs, nebijantys naujovių ir kūrybingi žmonės -  atliekas pavertė meno kūriniais ar praktiškais gražiais daiktais, stebinančiais savo formomis, idėja ir pritaikymo buityje ar interjere galimybėmis.

Šias metais iš 300 konkursui atsiųstų darbų  buvo atrinkti 8 geriausi. Studentų grupėje pirmoji vieta atiteko muzikos instrumento „Erdvinis metalofonas“ autoriui Tomui Karkliniui. Jam buvo įteikta  Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos padėka  už kūrybiškumą ir pastangas, nereikalingas medžiagas paversti meno kūriniais, bei konkursą rengusios RV Agentūros diplomas.