„Siekiame prisidėti ne tik prie studentų, tačiau ir prie moksleivių, jų mokytojų ir tėvelių švietimo. Universitetas turi rūpintis ne tik faktinių žinių suteikimu, bet ir ugdyti  moksleivių gebėjimą mokytis, kuris yra labai svarbus pasirinkus studijas universitete“, – sako ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų prorektorė prof. Viltė Auruškevičienė.

Penktus metus organizuojamą ISM Moksleivių universiteto seminarų ciklą spalio 12d. 16:00val atidarys GetJar įkūrėjas Ilja Laurs, kuris moksleivius pakvies į atvirą diskusiją „Verslas – sėkmės principai“. Būsimiems studentams, išklausiusiems keturias ISM Moksleivių universiteto paskaitas, bus įteikti specialūs pažymėjimai, suteiksiantys papildomų balų stojant į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą.

 „Mokytojai ir tėveliai moksleivių gyvenime atlieka ypatingai svarbius vaidmenis, deja jiems neretai trūksta informacijos ir profesionalių patarimų. Mokyklos baigimas yra svarbus įvykis šeimoje, tad šiais metais ISM Tėvų universitete kalbėsime, kaip tėveliai gali padėti vaikams įveikti egzaminų baimę ir stresą, patarti renkantis ateities kelią. Tuo tarpu mokytojai su ISM dėstytojais galės diskutuoti apie vadinamosios „Z kartos“ ugdymą, efektyvų tėvų susirinkimų organizavimą bei kurti ateities mokyklos viziją“, – teigia V. Auruškevičienė.

Dėl didelio mokinių susidomėjimo, ISM Moksleivių universitetai iškeliaus ir į kitus Lietuvos miestus: lapkričio mėnesį paskaitos moksleiviams bus organizuojamos Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Daugiau informacijos apie artimiausius renginius rasite: www.ism.lt/bs/renginiai