Šio ciklo metu gilinsimės į kūrybingumą, lyderystę, visapusiškumą, verslumą, komunikabilumą, analitinį mąstymą ir kryptingumą – 7–is pagrindinius įgūdžius, leidžiančius siekti aukščiausių rezultatų. Apsilankius paskaitose ne tik kils daugiau idėjų, kaip galima būtų pagilinti sukauptas žinias, bet ir sužinosite, kuria linkme kompetencijas reikėtų tobulinti, kad išliktumėte puikiai vertinamu specialistu.

Kovo 23 dieną, nuo 17.00 val. kviečiame į ciklo atidarymą! Kartu su LRT kalbėsime apie komunikabilumą ir analitinį mąstymą. Pranešimai bus filmuojami.

PROGRAMA:

ANALITINIS MĄSTYMAS

Kovo 23 d., 17.00–18.00 val., „Kritinis mąstymas – argumentavimas ir jo klaidos“, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto doktorantūros studijų studentas bei Lietuvos laisvosios rinkos instituto viceprezidentas Vytautas Žukauskas.

Kodėl yra svarbus kritinis mąstymas? Kaip išmokti nurungti argumentu? Kodėl jūsų oponentas klysta? Kokios dažniausiai pasitaikančios argumentavimo klaidos?

Inovacijų bazė

KOMUNIKABILUMAS

Kovo 23 d., 18.00–19.00 val., „Pokalbis apie komunikaciją: 3 istorijos, pakeitusios likimus“, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorė, Creditinfo Group rinkodaros direktorė ir UAB IB Solutions konsultantė Ieva Bieliūnaitė-Jankauskienė.

Ji pristatys tris skirtingus komunikacijos atvejus. Kaip formuoti vidinę įmonės komunikaciją, darančią įtaką darbdavio prekės ženklui? Kas yra asmeninė komunikacija ir kaip ją įdarbinti versle? Kaip kinta komunikacija keičiant rinkas?

Inovacijų bazė

RENGINYS NEMOKAMAS!

Registracija: www.ism.lt/7-kompetencijos

Apie kitas kompetencijas, lektorius ir pranešimų temas jau visai NETRUKUS!