Nemaža dalis Lietuvos sveikatos sektoriaus įvairaus lygmens vadovų yra baigę šią studijų programą. Jei ir Tu tai pasirinksi, šios studijos suteiks Tau ne tik unikalių teorinių žinių, bet ir galimybę kilti karjeros laiptais.

Visuomenės sveikatos vadybos programa įkurta 1997 m. pagal tarptautinį TEMPUS projektą. Iki šiol ši programa yra vienintelė Lietuvoje, integruojanti visuomenės sveikatos ir vadybos mokslus.

LSMU programą vykdo dviem formomis, todėl galima derinti studijas ir praktinę veiklą. Studijų metu įgysi kompetencijos, kuri leis planuoti, vykdyti ir vertinti visuomenės sveikatos bei sveikatos priežiūros vadybos mokslinius tyrimus, skleisti jų rezultatus, vertinti gyventojų sveikatą, ją veikiančius veiksnius, kurti ir įgyvendinti sveikatos stiprinimo programas, kritiškai vertinti sveikatos sistemas bei sveikatos reformų kryptis. Visuomenės sveikatos vadybos studentai išsiugdys gebėjimus vadovauti ir administruoti sveikatos priežiūros bei su ja susijusias institucijas, dalyvauti formuojant ir įgyvendinant sveikatos politiką.

Baigusieji Visuomenės sveikatos vadybos studijų programą galės dirbti įvairių lygių sveikatos sistemos valdymo struktūrose (ministerijose, savivaldybių sveikatos tarnybose ir kt.), asmens bei visuomenės sveikatos priežiūros ir socialinės globos įstaigose, ligonių kasose, sveikatos draudimo kompanijose, grupės vadybininku bendrosios praktikos gydytojų grupėje, tarptautinėse organizacijose bei kitose su visuomenės sveikata ir jos valdymu susijusiose srityse.

Jei pasirinksi ir studijuosi Visuomenės sveikatos vadybą, ši studijų programa (pagal studentų mainų programą), leis pamatyti Bulgariją, Daniją, Ispaniją, Islandiją, Nyderlandus, Prancūziją, Suomiją, Švediją, Turkiją ar Vokietiją. Be to, Tavęs lauks tolesnių studijų ir puikios karjeros galimybės: galėsi pasirinkti Visuomenės sveikatos krypties doktorantūrą, nes ši studijų programa jau yra skirta tiems, kurie planuoja savo karjerą visuomenės bei asmens sveikatos priežiūros vadybos srityje.

Laukiame Tavęs!

Džiuljeta Kulvietienė