1. Išsirink studijų programą.
 2. Pasidomėk, kurie egzaminai daro didžiausią įtaką tavo konkursiniam balui. Kriterijus ir jų įtaką konkursiniam balui rasi ČIA.
  – Pirmojo dalyko svertinis koeficientas – 0,4, tad šio dalyko egzaminą privalai laikyti valstybinį, nes jo negalima pakeisti metiniu pažymiu.
  – PATARIMAS! Prieš šio egzamino dieną būtinai turi sukalbėti maldelę.
  – Mažiausias konkursinis balas turi būti ne mažesnis kaip 3,0 balai.
 3.  Stodamas į valstybės finansuojamas studijų vietas turi atitikti šiuos minimalius reikalavimus:
  – Jeigu vidurinį išsilavinimą įgysi 2017 metais arba jį įgijai 2016 m., privalai būti išlaikęs lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos valstybinius brandos egzaminus ir užsienio kalbos brandos egzaminą, kuris išlaikytas ne žemesniu nei B1 lygiu.
  – Jeigu vidurinį išsilavinimą įgijai 2015 m., turi būti išlaikęs lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą ir užsienio kalbos brandos egzaminą, kuris išlaikytas ne žemesniu nei B1 lygiu.
  – Jeigu vidurinį išsilavinimą įgijai 2014 m. ir anksčiau, turi turėti vidurinį išsilavinimą patvirtinantį dokumentą.
 4. Stojant į valstybės nefinansuojamas vietas (mokamastau pakaks atitikti šiuos minimalius reikalavimus:
  – Jeigu vidurinį išsilavinimą įgijai 2015–2017 m., turi būti išlaikęs bent vieną valstybinį egzaminą.
  – Jeigu vidurinį išsilavinimą įgijai 2014 m. ir anksčiau, turi turėti išsilavinimą patvirtinantį dokumentą.
 5. Nuo birželio 1 d. prasidėjo 2017 m. priėmimas į aukštąsias mokyklas, jį vykdo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui (LAMA BPO), svetainėje lamabpo.lt gali pildyti prašymą ir registruoti savo norus, į kurias studijų programas svarstai stoti.
  – PATARIMAS! ČIA  rasi konkursinio balo skaičiuoklę, jau dabar pradėk „ŽAISTI“ – įsivesk, kiek balų planuoji surinkti iš įvairių egzaminų, ir stebėk, kaip kinta balai,  bus aiškiau suprasti, kaip skaičiuojamas konkursinis balas, kiek minimaliausiai turėtum išlaikyti egzaminus, kad surinktum kuo daugiau balų, ir pan.
 6. Tavo surinkti mokymosi pasiekimų balai nėra kelio pabaiga. Turi galimybę gauti ir papildomų balų. Informacija apie suteikiamus papildomus balus.
  – PATARIMAS! Pildydamas prašymą LAMA BPO sistemoje atidžiai viską skaityk ir pažymėk reikiamas „varneles“ (kad gautum papildomų balų).
 7. Sek visas priėmimo datas:
  – I etapas vyks nuo birželio 1 d. iki liepos 19 d.
  – II etapas – nuo liepos 28 d . iki rugpjūčio 4 d.
  – Papildomas priėmimas vyks iki pat rugpjūčio 23 d.
  Visas datas rasi 2017 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas etapų datos. 
 8. Gavęs pakvietimą studijuoti nurodytomis dienomis turėsi pasirašyti studijų sutartį. Tai bus galima atlikti elektroniniu būdu arba atvykus tiesiogiai į Universitetą. Atvykęs turėsi atsivežti reikiamus dokumentus, juos rasi ČIA.
 9. Sudaręs sutartį su Universitetu, tapsi ASU studentu, galėsi rašyti prašymą gyventi ASU bendrabučiuose, turėsi teisę užsisakyti Lietuvos studento pažymėjimą ir dalyvauti Pirmakursių stovykloje… bet dabar ne apie tai… įvykdyk visus reikiamus darbus, o tada tavęs laukia patys geriausi STUDENTIŠKI METAI.

Iškilo klausimų? Klausk. 

Stojančiųjų priėmimo grupės vadovė Giedrė Giedraitytė

El. paštas giedre.giedraityte@asu.lt
tel. nr. 8 683 84751
FB: https://www.facebook.com/giedre.giedraityte

Stojančiųjų priėmimo grupės vyriausiasis vadybininkas Antanas Girčys
El. paštas antanas.gircys@asu.lt
tel. nr.  8 620 67179
FB: https://www.facebook.com/antanas.gircys