2017 m. birželio 16 d. „Kultūros nakties“ metu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Multimedijos dizaino studijų programos studentai su dėstytoju iš Londono universiteto kolegijos Christopher‘iu Hales demonstravo sukurtas interaktyvias instaliacijas neseniai įkūrtame didžiausiame technologijų startuolių parke Baltijos šalyse ir Skandinavijoje „Vilnius Tech Park“. Visi pademonstruoti projektai sulaukė neparastai didelio dėmesio - tai interaktyvus žaidimas vaikams, kalbanti didžiulė galva „Pranašas“, skambantys ir šviečiantys debesėliai ir interaktyvus siaubo filmas. Nuo pat pavakarės iki 1 val. nakties visos instaliacijos buvo užgultos žiūrovų, norinčių pažaisti ar šiaip stebėti, kas vyksta. 
Tikimės, kad šis sėkmingas studentų pasirodymas padėjo gerą pagrindą tolesniam Kolegijos bendradarbiavimui su „Vilniaus Tech Parku“.

Taip pat VTDK studentai su dėstytojų pagalba „Kultūros nakties“ metu jau antrus metus iš eilės įsikūrė ant Baltojo tilto. Projektas pavadintas „Šviesos tiltu“ – tai Lietuvai skirtas interaktyvus projektas simbolizuojantis tiltą jungiantį Lietuvą su pasauliu. Bendradarbiaujant su „Adam Decolight“ ir naudojant jų dekoracijas buvo sukurta tautiška atmosfera, kuri pavertė tiltą trispalve šviesos grandine. Žiūrėti video.

kulturunaktys 39

kulturunaktys 43

kulturunaktys 80