Papildomame priėmime gali dalyvauti:

  • asmenys, kurie praėjusiuose priėmimo etapuose nebuvo užsiregistravę LAMA BPO informacinėje sistemoje;
  • asmenys, kurie praėjusiuose etapuose nepriėmė arba negavo kvietimo studijuoti;
  • asmenys, praėjusiuose etapuose sudarę valstybės nefinansuojamų (VNF) studijų sutartį, gali pretenduoti tiek į valstybės finansuojamą (VF), tiek į valstybės nefinansuojamą (VNF) studijų vietą ir studijų stipendiją;
  • asmenys, praėjusiuose etapuose sudarę valstybės finansuojamas (VF) studijų sutartis arba gavę studijų stipendiją, gali dalyvauti konkurse tik į valstybės nefinansuojamą (VNF) studijų vietą.

Laisvos valstybės finansuojamos (VF) studijų vietos

Dalyvausi PAPILDOMAME PRIĖMIME?

Štai ką turi atlikti:

  1. Rugpjūčio 10–16 d. registruokis LAMA BPO informacinėje sistemoje ir teik savo prašymą dalyvauti papildomame priėmime. Prašyme galima nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus!
  2. Pasibaigus konkursui, stojančiajam, atsižvelgiant į jo prašyme nurodytus prioritetus, rugpjūčio 21 d. iki 12 val. bus išsiųstas kvietimas užimti valstybės finansuojamą (VF) arba nefinansuojamą (VNF) studijų vietą ar gauti studijų stipendiją.
  3. Gavus pakvietimą studijuoti, rugpjūčio 22 – 23 dienomis atvykti į ASU pasirašyti studijų sutarties arba sutartį pasirašyk internetu.

Apie sutarčių pasirašymą daugiau informacijos gali rasti čia

Iškilo klausimų? Kreipkis

ASU Stojančiųjų priėmimo grupė, ASU Centriniai rūmai, 159 kab., Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. arba priėmimas@asu.lt, tel. 8 37 752 200.